28.01.22 | Középdöntő | Andrej Martin/Tristan-Samuel Weissborn | Orlando Luz/Rafael Matos | 6-1, 3-6, 10-3 | | a mérkőzés részlete | Santa Cruz | Salak |
27.01.22 | Negyeddöntő | Orlando Luz/Rafael Matos | Murkel Alejandro Dellien Velasco/Genaro Alberto Olivieri | 6-4, 6-2 | | a mérkőzés részlete |
18.12.21 | Döntő | Orlando Luz/Rafael Matos | James Cerretani/Fernando Romboli | 6-3, 7-62 | | a mérkőzés részlete | Rio De | Kemény |
18.12.21 | Középdöntő | Orlando Luz/Rafael Matos | Alexander Merino/Federico Zeballos | 4-6, 6-3, 10-7 | | a mérkőzés részlete |
16.12.21 | Negyeddöntő | Orlando Luz/Rafael Matos | Joao Lucas Reis Da Silva/Gabriel Roveri Sidney | 6-0, 6-4 | | a mérkőzés részlete |
15.12.21 | 1. forduló | Orlando Luz/Rafael Matos | Pedro Boscardin Dias/Jose Pereira | 6-2, 6-74, 10-7 | | a mérkőzés részlete |
26.11.21 | Negyeddöntő | Orlando Luz/Rafael Matos | Nicolas Alvarez Varona/Facundo Diaz Acosta | Nicolas Alvarez Varona/Facundo Diaz Acosta - nem játszott | | a mérkőzés részlete | Brasilia Challenger | Salak |
26.11.21 | Középdöntő | Mateus Alves/Gustavo Heide | Orlando Luz/Rafael Matos | 6-3, 3-6, 10-5 | | a mérkőzés részlete |
24.11.21 | 1. forduló | Orlando Luz/Rafael Matos | Pedro Cachin/Francisco Cerundolo | 6-4, 6-2 | | a mérkőzés részlete |
07.08.21 | Döntő | Orlando Luz/Rafael Matos | Sergio Galdos/Renzo Olivo | 6-4, 7-65 | | a mérkőzés részlete | Cordenons Challenger | Salak |
06.08.21 | Középdöntő | Orlando Luz/Rafael Matos | Evan King/Max Jacob Schnur | 6-4, 7-64 | | a mérkőzés részlete |
05.08.21 | Negyeddöntő | Orlando Luz/Rafael Matos | Francisco Cerundolo/Juan Manuel Cerundolo | 6-1, 6-1 | | a mérkőzés részlete |
03.08.21 | 1. forduló | Orlando Luz/Rafael Matos | Alessandro Motti/Julian Ocleppo | 7-63, 7-66 | | a mérkőzés részlete |
11.06.21 | Középdöntő | Denys Molchanov/Aleksandr Nedovyesov | Orlando Luz/Rafael Matos | 6-4, 6-4 | | a mérkőzés részlete | Bratislava Challenger | Salak |
10.06.21 | Negyeddöntő | Orlando Luz/Rafael Matos | Ivan Sabanov/Matej Sabanov | 6-2, 6-3 | | a mérkőzés részlete |
09.06.21 | 1. forduló | Orlando Luz/Rafael Matos | Lucas Miedler/Mats Moraing | 6-1, 7-65 | | a mérkőzés részlete |
25.04.21 | Döntő | Orlando Luz/Rafael Matos | Sekou Bangoura/Donald Young | 7-62, 6-2 | | a mérkőzés részlete | Tallahassee Challenger | Salak |
23.04.21 | Középdöntő | Orlando Luz/Rafael Matos | Facundo Mena/Joao Menezes | 6-3, 6-3 | | a mérkőzés részlete |
22.04.21 | Negyeddöntő | Orlando Luz/Rafael Matos | Pedro Sakamoto/Thiago Seyboth Wild | Pedro Sakamoto/Thiago Seyboth Wild - nem játszott | | a mérkőzés részlete |
21.04.21 | 1. forduló | Orlando Luz/Rafael Matos | Jason Jung/Mitchell Krueger | 6-2, 3-6, 10-8 | | a mérkőzés részlete |
20.02.21 | Döntő | Orlando Luz/Rafael Matos | Sergio Galdos/Diego Hidalgo | 7-5, 6-4 | | a mérkőzés részlete | Concepcion Challenger | Salak |
19.02.21 | Középdöntő | Orlando Luz/Rafael Matos | Tomas Barrios Vera/Alejandro Tabilo | Tomas Barrios Vera/Alejandro Tabilo - nem játszott | | a mérkőzés részlete |
17.02.21 | 1. forduló | Orlando Luz/Rafael Matos | Joao Domingues/Felipe Meligeni Alves | Joao Domingues/Felipe Meligeni Alves - nem játszott | | a mérkőzés részlete |
17.02.21 | Negyeddöntő | Orlando Luz/Rafael Matos | Emilio Gomez/Carlos Gomez-Herrera | Emilio Gomez/Carlos Gomez-Herrera - nem játszott | | a mérkőzés részlete |
02.10.20 | Középdöntő | Andre Goransson/Hunter Reese | Orlando Luz/Rafael Matos | 5-7, 6-2, 10-5 | | a mérkőzés részlete | Split Challenger | Salak |
01.10.20 | Negyeddöntő | Orlando Luz/Rafael Matos | Robert Galloway/Hans Hach Verdugo | 6-4, 6-0 | | a mérkőzés részlete |
30.09.20 | 1. forduló | Orlando Luz/Rafael Matos | Fernando Romboli/Jan Zielinski | 7-65, 4-6, 10-7 | | a mérkőzés részlete |
23.09.20 | 1. forduló | Andre Goransson/Marc-Andrea Huesler | Orlando Luz/Rafael Matos | 6-4, 6-3 | | a mérkőzés részlete | Sibiu Challenger | Salak |
08.03.20 | Döntő | Karol Drzewiecki/Goncalo Oliveira | Orlando Luz/Rafael Matos | 6-75, 6-4, 11-9 | | a mérkőzés részlete | Monterrey Challenger | Kemény |
07.03.20 | Középdöntő | Orlando Luz/Rafael Matos | N.Sriram Balaji/Jeevan Nedunchezhiyan | 7-5, 6-4 | | a mérkőzés részlete |
05.03.20 | Negyeddöntő | Orlando Luz/Rafael Matos | Kevin King/Luis Patino | 6-4, 6-4 | | a mérkőzés részlete |
04.03.20 | 1. forduló | Orlando Luz/Rafael Matos | Peter Polansky/Brayden Schnur | 6-73, 7-5, 12-10 | | a mérkőzés részlete |
20.02.20 | Negyeddöntő | Felipe Meligeni Alves/Thiago Moura Monteiro | Orlando Luz/Rafael Matos | 6-3, 7-67 | | a mérkőzés részlete | Rio de | Salak |
17.02.20 | 1. forduló | Orlando Luz/Rafael Matos | Juan-Sebastian Cabal/Robert Farah | 6-1, 4-6, 10-8 | | a mérkőzés részlete |
08.02.20 | Középdöntő | Tomas Barrios Vera/Carlos Gomez-Herrera | Orlando Luz/Rafael Matos | 7-5, 7-5 | | a mérkőzés részlete | M25 Lima | Salak |
07.02.20 | Negyeddöntő | Orlando Luz/Rafael Matos | Genaro Alberto Olivieri/Matias Zukas | 6-75, 6-3, 10-7 | | a mérkőzés részlete |
04.02.20 | 1. forduló | Orlando Luz/Rafael Matos | Gonzalo Bueno/Ignacio Buse | 6-0, 6-3 | | a mérkőzés részlete |
01.02.20 | Döntő | Orlando Luz/Rafael Matos | Juan Manuel Cerundolo/Thiago Agustin Tirante | 6-4, 6-2 | | a mérkőzés részlete | Punta Del | Salak |
31.01.20 | Középdöntő | Orlando Luz/Rafael Matos | Nicolas Alvarez/Sergio Galdos | 7-65, 7-68 | | a mérkőzés részlete |
30.01.20 | Negyeddöntő | Orlando Luz/Rafael Matos | Hernan Casanova/Oscar Jose Gutierrez | Hernan Casanova/Oscar Jose Gutierrez - nem játszott | | a mérkőzés részlete |
29.01.20 | 1. forduló | Orlando Luz/Rafael Matos | Guilherme Clezar/Fabricio Neis | 6-3, 6-2 | | a mérkőzés részlete |
10.11.19 | Döntő | Facundo Bagnis/Andres Molteni | Orlando Luz/Rafael Matos | 6-4, 5-7, 12-10 | | a mérkőzés részlete | Montevideo Challenger | Salak |
09.11.19 | Középdöntő | Orlando Luz/Rafael Matos | Boris Arias/Federico Zeballos | 6-4, 6-3 | | a mérkőzés részlete |
07.11.19 | Negyeddöntő | Orlando Luz/Rafael Matos | Ariel Behar/Gonzalo Escobar | 4-6, 6-4, 10-8 | | a mérkőzés részlete |
05.11.19 | 1. forduló | Orlando Luz/Rafael Matos | Mauricio Echazu/Gonzalo Villanueva | 7-5, 6-3 | | a mérkőzés részlete |
01.11.19 | Középdöntő | Ariel Behar/Gonzalo Escobar | Orlando Luz/Rafael Matos | 6-4, 7-5 | | a mérkőzés részlete | Guayaquil Challenger | Salak |
31.10.19 | Negyeddöntő | Orlando Luz/Rafael Matos | Sergio Galdos/Diego Hidalgo | 6-2, 3-6, 12-10 | | a mérkőzés részlete |
30.10.19 | 1. forduló | Orlando Luz/Rafael Matos | Wilson Leite/Christian Lindell | 6-4, 6-2 | | a mérkőzés részlete |
24.10.19 | 1. forduló | Guilherme Clezar/Pedro Sakamoto | Orlando Luz/Rafael Matos | 7-5, 5-7, 11-9 | | a mérkőzés részlete | Lima Challenger | Salak |
06.10.19 | Döntő | Orlando Luz/Rafael Matos | Miguel-Angel Reyes-Varela/Fernando Romboli | 6-72, 6-4, 10-8 | | a mérkőzés részlete | Campinas Challenger | Salak |