MÉRKŐZÉS
19.05.18 | Kvalifikáció 1. fordulója | Vladyslav Gorodynskyi | Nikita Repkin | 6-1, 6-2 | Ukraine F3 | Salak |
A MÉRKŐZÉS STATISZTIKÁJA
Ukrajna
12.08.97, 26 Életkor
12.08.97, 26 Életkor
Ország
Születési dátum
Magasság
Súly
Profi évtől
Játszik
Helyezés a világranglistán
Pontok
Prémiumok
Születési dátum
Magasság
Súly
Profi évtől
Játszik
Helyezés a világranglistán
Pontok
Prémiumok
Ukrajna
28.07.97, 26 Életkor
28.07.97, 26 Életkor
Vladyslav Gorodynskyi vs. Nikita Repkin - Egymás elleni mérkőzések
19.05.18 | Kvalifikáció 1. fordulója | Vladyslav Gorodynskyi | Nikita Repkin | 6-1, 6-2 | a mérkőzés részlete | Ukraine F3 | Salak |
Vladyslav Gorodynskyi form & Nikita Repkin form
Vladyslav Gorodynskyi - Utolsó mérkőzések
M15 Chornomorsk - Salak | ||||
29.08.21 Kvalifikáció 1. fordulója | vs. Illya Maksymchuk | 6-73, 2-6 | a mérkőzés részlete | |
M15 Novomoskovsk - Salak | ||||
31.05.21 Kvalifikáció 2. fordulója | vs. Timur Maulenov | 3-6, 6-3, 7-10 | a mérkőzés részlete | |
30.05.21 Kvalifikáció 1. fordulója | vs. Mykhailo Mossur | 3-6, 6-1, 10-5 | a mérkőzés részlete | |
M15 Novomoskovsk - Salak | ||||
25.05.21 Kvalifikáció 2. fordulója | vs. Martin Dimitrov | 3-6, 3-6 | a mérkőzés részlete | |
23.05.21 Kvalifikáció 1. fordulója | vs. Philipp Sikorski | 6-2, 6-4 | a mérkőzés részlete | |
M15 Novomoskovsk - Salak | ||||
31.08.20 Kvalifikáció | vs. Arvid Nordquist | 3-6, 6-2, 5-10 | a mérkőzés részlete | |
31.08.20 Kvalifikáció 2. fordulója | vs. Danylo Semenov | 6-1, 6-1 | a mérkőzés részlete | |
30.08.20 Kvalifikáció 1. fordulója | vs. Timur Bagbekov | 6-2, 6-2 | a mérkőzés részlete | |
M25 Jounieh - Salak | ||||
30.09.19 Kvalifikáció 2. fordulója | vs. Aristotelis Thanos | 3-6, 2-6 | a mérkőzés részlete | |
29.09.19 Kvalifikáció 1. fordulója | vs. Masood Eisa-Beygi | 6-1, 6-0 | a mérkőzés részlete | |
M25 Jounieh - Salak | ||||
25.09.19 1. forduló | vs. Petros Tsitsipas | 6-2, 3-6, 3-4, - Vladyslav Gorodynskyi - feladta | a mérkőzés részlete | |
24.09.19 Kvalifikáció | vs. Mirko Cutuli | 5-7, 6-3, 3-10 | a mérkőzés részlete | |
23.09.19 Kvalifikáció 2. fordulója | vs. Yash Vardhan Singh | 6-1, 6-1 | a mérkőzés részlete | |
M25 Irpin - Salak | ||||
26.08.19 Kvalifikáció 1. fordulója | vs. Gleb Baklanov | 6-4, 3-6, 7-10 | a mérkőzés részlete | |
M15 Irpin - Salak | ||||
12.08.19 Kvalifikáció 1. fordulója | vs. Philipp Sikorski | 7-5, 6-4 | a mérkőzés részlete | |
12.08.19 Kvalifikáció | vs. Dmitrii Baskov | 6-4, 3-6, 5-10 | a mérkőzés részlete | |
M15 Telavi - Salak | ||||
29.07.19 Kvalifikáció | vs. Daniil Glinka | 5-7, 7-5, 6-10 | a mérkőzés részlete | |
29.07.19 Kvalifikáció 1. fordulója | vs. Roman Nashatyrkin | 6-4, 7-67 | a mérkőzés részlete | |
M15 Telavi - Salak | ||||
25.07.19 2. forduló | vs. Dennis Uspensky | 1-6, 0-6 | a mérkőzés részlete | |
24.07.19 1. forduló | vs. Timur Maulenov | 7-64, 4-6, 6-3 | a mérkőzés részlete | |
22.07.19 Kvalifikáció | vs. Adan Freire Da Silva | 6-4, 6-4 | a mérkőzés részlete | |
22.07.19 Kvalifikáció 1. fordulója | vs. Nathan Freire Da Silva | 6-2, 6-4 | a mérkőzés részlete | |
M15 Telavi - Salak | ||||
15.07.19 Kvalifikáció | vs. A.j. Catanzariti | 3-6, 6-3, 11-13 | a mérkőzés részlete | |
15.07.19 Kvalifikáció 1. fordulója | vs. Pavel Kravchenko | 6-3, 6-4 | a mérkőzés részlete | |
M15 Irpin - Salak | ||||
28.05.19 1. forduló | vs. Bogdan Bobrov | 4-6, 3-6 | a mérkőzés részlete | |
27.05.19 Kvalifikáció 1. fordulója | vs. Martin Borisiouk | 6-76, 6-4, 10-7 | a mérkőzés részlete | |
27.05.19 Kvalifikáció | vs. Piotr Matuszewski | 2-6, 7-65, 15-13 | a mérkőzés részlete | |
M15 Irpin - Salak | ||||
20.05.19 Kvalifikáció 1. fordulója | vs. Grigoriy Lomakin | 5-7, 2-6 | a mérkőzés részlete | |
M15 Tbilisi - Kemény | ||||
29.04.19 Kvalifikáció 1. fordulója | vs. Mikel Martinez | 4-6, 4-6 | a mérkőzés részlete | |
M15 Sharm - Kemény | ||||
21.01.19 Kvalifikáció 1. fordulója | vs. Michiel De Krom | 5-7, 0-6 | a mérkőzés részlete |
Nikita Repkin - Utolsó mérkőzések
M15 Les - Kemény | ||||
10.03.24 Kvalifikáció 1. fordulója | vs. Marc Ros Mesas | 2-6, 6-0, 4-10 | a mérkőzés részlete | |
M15 Torello - Kemény | ||||
03.03.24 Kvalifikáció 1. fordulója | vs. Darius Florin Pop | 3-6, 6-4, 8-10 | a mérkőzés részlete | |
M15 Villena - Kemény | ||||
25.02.24 Kvalifikáció 1. fordulója | vs. Luke Simkiss | 2-6, 0-6 | a mérkőzés részlete | |
M15 Antalya - Salak | ||||
22.01.24 Kvalifikáció 1. fordulója | vs. Nikola Puntaric | 3-6, 1-6 | a mérkőzés részlete | |
M15 Antalya - Salak | ||||
14.01.24 Kvalifikáció 1. fordulója | vs. Mert Alkaya | 1-6, 2-6 | a mérkőzés részlete | |
M15 Antalya - Salak | ||||
11.01.24 1. forduló | vs. Kaya Arinc | 5-7, 6-4, 6-76 | a mérkőzés részlete | |
09.01.24 Kvalifikáció | vs. Ivan Sergeyev | Ivan Sergeyev - nem játszott | a mérkőzés részlete | |
08.01.24 Kvalifikáció 2. fordulója | vs. Cagan Celik | 6-0, 6-0 | a mérkőzés részlete | |
07.01.24 Kvalifikáció 1. fordulója | vs. Ahmet Atabay | 5-7, 7-64, 11-9 | a mérkőzés részlete | |
M15 Zahra - Kemény | ||||
11.12.23 Kvalifikáció 1. fordulója | vs. Ivan Sodan | 2-6, 5-7 | a mérkőzés részlete | |
M15 Zahra - Kemény | ||||
04.12.23 Kvalifikáció 1. fordulója | vs. Aurel Ciocanu | 4-6, 1-6 | a mérkőzés részlete | |
M15 Zahra - Kemény | ||||
28.11.23 Kvalifikáció | vs. Ivan Zaytsev | 4-6, 3-6 | a mérkőzés részlete | |
27.11.23 Kvalifikáció 1. fordulója | vs. Zeki Horoz | 7-65, 7-5 | a mérkőzés részlete | |
M25 Heraklion - Kemény | ||||
06.11.23 Kvalifikáció 2. fordulója | vs. Aaron Cohen | 3-6, 3-6 | a mérkőzés részlete | |
05.11.23 Kvalifikáció 1. fordulója | vs. Manos Galanakis | 6-0, 6-0 | a mérkőzés részlete | |
M15 Al - Kemény | ||||
31.10.23 Kvalifikáció | vs. Samuel Puskar | 6-3, 0-6, 3-10 | a mérkőzés részlete | |
30.10.23 Kvalifikáció 1. fordulója | vs. Yaqoub Mohammed | 6-2, 6-2 | a mérkőzés részlete | |
M15 Al - Kemény | ||||
24.10.23 Kvalifikáció | vs. Julian Desousa | 4-6, 3-6 | a mérkőzés részlete | |
23.10.23 Kvalifikáció 1. fordulója | vs. Salman Alhassani | 6-0, 6-0 | a mérkőzés részlete | |
M25 Pazardzhik - Salak | ||||
02.10.23 Kvalifikáció | vs. Mihail Ivanov | 4-6, 2-6 | a mérkőzés részlete | |
02.10.23 Kvalifikáció 2. fordulója | vs. Rares Iliescu | 6-0, 6-3 | a mérkőzés részlete | |
M15 Arad - Salak | ||||
25.09.23 Kvalifikáció | vs. Tim Ruehl | 2-6, 1-6 | a mérkőzés részlete | |
25.09.23 Kvalifikáció 1. fordulója | vs. David Gabor | 6-2, 6-2 | a mérkőzés részlete | |
M25 Madrid - Kemény | ||||
11.09.23 Kvalifikáció 2. fordulója | vs. Patricio Alvarado | 1-6, 2-6 | a mérkőzés részlete | |
11.09.23 Kvalifikáció 1. fordulója | vs. Renan Perdigao | 7-5, 6-77, 10-7 | a mérkőzés részlete | |
M25 Lodz - Salak | ||||
07.08.23 Kvalifikáció 1. fordulója | vs. Peetu Pohjola | 6-74, 5-7 | a mérkőzés részlete | |
M15 Vejle - Salak | ||||
24.07.23 Kvalifikáció 1. fordulója | vs. Jonas Hembo Mathiasen | 4-6, 2-6 | a mérkőzés részlete | |
M25 Roda - Kemény | ||||
09.07.23 Kvalifikáció 1. fordulója | vs. Darius Florin Pop | 3-6, 2-6 | a mérkőzés részlete | |
M15 Wroclaw - Salak | ||||
25.06.23 Kvalifikáció 1. fordulója | vs. Daniel Paty | 1-6, 4-6 | a mérkőzés részlete | |
M25 Poprad - Salak | ||||
18.06.23 Kvalifikáció 1. fordulója | vs. Stepan Pecak | 2-6, 2-6 | a mérkőzés részlete |