MÉRKŐZÉS
20.05.19 | Kvalifikáció 1. fordulója | Vitaliy Sachko | Dzianis Zharyn | 6-2, 6-4 | M15 Irpin | Salak |
A MÉRKŐZÉS STATISZTIKÁJA
Ország
Születési dátum
Magasság
Súly
Profi évtől
Játszik
Helyezés a világranglistán
Pontok
Prémiumok
Születési dátum
Magasság
Súly
Profi évtől
Játszik
Helyezés a világranglistán
Pontok
Prémiumok
Fehéroroszország
14.12.00, 23 Életkor
14.12.00, 23 Életkor
Vitaliy Sachko vs. Dzianis Zharyn - Egymás elleni mérkőzések
20.05.19 | Kvalifikáció 1. fordulója | Vitaliy Sachko | Dzianis Zharyn | 6-2, 6-4 | a mérkőzés részlete | M15 Irpin | Salak |
Vitaliy Sachko form & Dzianis Zharyn form
Vitaliy Sachko - Utolsó mérkőzések
Melbourne - Kemény | ||||
11.01.24 Kvalifikáció 2. fordulója | vs. Aleksandar Kovacevic | 6-75, 6-74 | a mérkőzés részlete | |
10.01.24 Kvalifikáció 1. fordulója | vs. Denis Yevseyev | 6-2, 7-5 | a mérkőzés részlete | |
Nonthaburi 3 - Kemény | ||||
16.01.24 1. forduló | vs. Aziz Dougaz | 1-4, - Vitaliy Sachko - feladta | a mérkőzés részlete | |
Hong Kong - Kemény | ||||
02.01.24 1. forduló | vs. Marc-Andrea Huesler | 4-6, 4-6 | a mérkőzés részlete | |
01.01.24 Kvalifikáció | vs. Terence Atmane | 7-64, 6-1 | a mérkőzés részlete | |
31.12.23 Kvalifikáció 1. fordulója | vs. Zsombor Piros | 6-3, 6-2 | a mérkőzés részlete | |
Sofia - Fedett | ||||
07.11.23 1. forduló | vs. Sebastian Ofner | 4-6, 6-3, 2-6 | a mérkőzés részlete | |
05.11.23 Kvalifikáció | vs. Nerman Fatic | 6-72, 6-3, 7-67 | a mérkőzés részlete | |
04.11.23 Kvalifikáció 1. fordulója | vs. Altug Celikbilek | 2-6, 7-66, 6-1 | a mérkőzés részlete | |
Ismaning Challenger - Szőnyeg | ||||
30.10.23 1. forduló | vs. Timo Stodder | 6-3, 6-73, 3-6 | a mérkőzés részlete | |
Vienna - Fedett | ||||
21.10.23 Kvalifikáció 1. fordulója | vs. Lorenzo Sonego | 5-7, 1-6 | a mérkőzés részlete | |
Stockholm - Fedett | ||||
14.10.23 Kvalifikáció 1. fordulója | vs. Pavel Kotov | 4-6, 6-74 | a mérkőzés részlete | |
Bratislava 2 - Fedett | ||||
10.10.23 1. forduló | vs. Dominic Thiem | 6-75, 3-6 | a mérkőzés részlete | |
Mouilleron Le - Fedett | ||||
04.10.23 2. forduló | vs. Antoine Escoffier | 6-74, 3-6 | a mérkőzés részlete | |
02.10.23 1. forduló | vs. Gabriel Diallo | 3-6, 6-4, 6-4 | a mérkőzés részlete | |
Bad Waltersdorf - Salak | ||||
20.09.23 2. forduló | vs. Dennis Novak | 4-6, 4-6 | a mérkőzés részlete | |
19.09.23 1. forduló | vs. Jaume Antoni Munar Clar | 7-63, 7-61 | a mérkőzés részlete | |
Szczecin Challenger - Salak | ||||
11.09.23 1. forduló | vs. Alexander Shevchenko | 2-6, 6-4, 6-73 | a mérkőzés részlete | |
Tulln Challenger - Salak | ||||
07.09.23 2. forduló | vs. Sumit Nagal | 6-72, 6-3, 3-6 | a mérkőzés részlete | |
05.09.23 1. forduló | vs. Lukas Neumayer | 7-62, 7-61 | a mérkőzés részlete | |
New York - Kemény | ||||
22.08.23 Kvalifikáció 1. fordulója | vs. Raul Brancaccio | 6-75, 3-6 | a mérkőzés részlete | |
San Marino - Salak | ||||
02.08.23 2. forduló | vs. David Goffin | 7-60, 2-6, 2-6 | a mérkőzés részlete | |
01.08.23 1. forduló | vs. Nicholas David Ionel | 6-4, 2-6, 6-3 | a mérkőzés részlete | |
Verona Challenger - Salak | ||||
30.07.23 Döntő | vs. Vit Kopriva | 6-1, 6-73, 2-6 | a mérkőzés részlete | |
29.07.23 Középdöntő | vs. David Goffin | 7-5, 6-4 | a mérkőzés részlete | |
28.07.23 Negyeddöntő | vs. Francisco Comesana | 7-5, 6-3 | a mérkőzés részlete | |
27.07.23 2. forduló | vs. Benjamin Hassan | 6-2, 6-2 | a mérkőzés részlete | |
24.07.23 1. forduló | vs. Guido Andreozzi | 2-6, 7-65, 6-4 | a mérkőzés részlete | |
Trieste Challenger - Salak | ||||
20.07.23 2. forduló | vs. Kyrian Jacquet | 3-6, 4-6 | a mérkőzés részlete | |
18.07.23 1. forduló | vs. Lukas Neumayer | 6-4, 4-6, 6-4 | a mérkőzés részlete |
Dzianis Zharyn - Utolsó mérkőzések
M15 Novomoskovsk - Salak | ||||
03.06.21 1. forduló | vs. Oleg Prihodko | 2-6, 1-6 | a mérkőzés részlete | |
31.05.21 Kvalifikáció | vs. Leyton Rivera | 7-62, 6-2 | a mérkőzés részlete | |
31.05.21 Kvalifikáció 2. fordulója | vs. Michal Mikula | 6-3, 7-62 | a mérkőzés részlete | |
30.05.21 Kvalifikáció 1. fordulója | vs. Maksym Neverov | 6-0, 6-0 | a mérkőzés részlete | |
M15 Novomoskovsk - Salak | ||||
25.05.21 Kvalifikáció 2. fordulója | vs. Gabriel Donev | 6-75, 7-66, 6-10 | a mérkőzés részlete | |
23.05.21 Kvalifikáció 1. fordulója | vs. Semen Aginskiy | 6-1, 6-4 | a mérkőzés részlete | |
M15 Heraklion - Kemény | ||||
17.02.20 Kvalifikáció 2. fordulója | vs. Nicolas Tepmahc | 4-6, 2-6 | a mérkőzés részlete | |
16.02.20 Kvalifikáció 1. fordulója | vs. Carles Hernandez | 6-2, 2-6, 10-7 | a mérkőzés részlete | |
M15 Heraklion - Kemény | ||||
10.02.20 Kvalifikáció 2. fordulója | vs. Mattia Bellucci | 3-6, 1-6 | a mérkőzés részlete | |
09.02.20 Kvalifikáció 1. fordulója | vs. Stephanos Schinas | 6-4, 5-7, 10-8 | a mérkőzés részlete | |
M15 Monastir - Kemény | ||||
27.01.20 Kvalifikáció 2. fordulója | vs. Louis Herman | 0-6, 5-7 | a mérkőzés részlete | |
26.01.20 Kvalifikáció 1. fordulója | vs. Samuel Paulovcak | 6-2, 6-2 | a mérkőzés részlete | |
M15 Monastir - Kemény | ||||
19.01.20 Kvalifikáció 1. fordulója | vs. Theo Arribage | 6-4, 6-73, 7-10 | a mérkőzés részlete | |
M15 Bukhara - Kemény | ||||
16.10.19 1. forduló | vs. Martin Borisiouk | 7-64, 3-6, 4-6 | a mérkőzés részlete | |
15.10.19 Kvalifikáció | vs. Vladislav Tasenkov | 6-3, 6-0 | a mérkőzés részlete | |
14.10.19 Kvalifikáció 1. fordulója | vs. Adil Karimov | 7-63, 6-4 | a mérkőzés részlete | |
M25 Falun - Fedett | ||||
29.09.19 Kvalifikáció 1. fordulója | vs. Harry Wendelken | 6-2, 3-6, 4-10 | a mérkőzés részlete | |
M25 Stockholm - Fedett | ||||
23.09.19 Kvalifikáció 1. fordulója | vs. Robin Thour | 3-6, 3-6 | a mérkőzés részlete | |
M15 Pajulahti - Fedett | ||||
16.09.19 Kvalifikáció 1. fordulója | vs. Oskari Eerola | 3-6, 6-4, 6-10 | a mérkőzés részlete | |
M15 Minsk - Kemény | ||||
21.08.19 1. forduló | vs. Maxim Tybar | 3-6, 5-7 | a mérkőzés részlete | |
M15 Vilnius - Salak | ||||
08.07.19 Kvalifikáció 1. fordulója | vs. Valentin Vacherot | 2-6, 3-6 | a mérkőzés részlete | |
M15 Irpin - Salak | ||||
27.05.19 Kvalifikáció 1. fordulója | vs. Nikita Mashtakov | 2-6, 3-6 | a mérkőzés részlete | |
M15 Irpin - Salak | ||||
20.05.19 Kvalifikáció 1. fordulója | vs. Vitaliy Sachko | 2-6, 4-6 | a mérkőzés részlete | |
M15 Tbilisi - Kemény | ||||
01.05.19 1. forduló | vs. Mark Whitehouse | 6-74, 5-7 | a mérkőzés részlete | |
30.04.19 Kvalifikáció | vs. Victor Gurevich | 7-63, 6-3 | a mérkőzés részlete | |
29.04.19 Kvalifikáció 1. fordulója | vs. Aleksandre Andguladze | 6-0, 6-1 | a mérkőzés részlete | |
M15 Antalya - Salak | ||||
08.04.19 Kvalifikáció 1. fordulója | vs. Bernardo Saraiva | 5-7, 6-4, 7-10 | a mérkőzés részlete | |
M25 Aktobe - Fedett | ||||
18.02.19 Kvalifikáció 1. fordulója | vs. Matej Sabanov | 1-6, 2-6 | a mérkőzés részlete | |
Egypt F28 - Kemény | ||||
18.11.18 Kvalifikáció 2. fordulója | vs. Jannis Kahlke | 6-73, 3-6 | a mérkőzés részlete | |
Egypt F27 - Kemény | ||||
12.11.18 Kvalifikáció | vs. Cosmin Ontica | 1-6, 6-4, 5-7 | a mérkőzés részlete |