MÉRKŐZÉS
02.03.20 | Kvalifikáció 2. fordulója | Tim Riedel | Alvaro Saez-Royuela Ariza | 2-6, 6-4, 10-1 | M15 Antalya | Salak |
A MÉRKŐZÉS STATISZTIKÁJA
Németország
29.03.01, 23 Életkor
29.03.01, 23 Életkor
Ország
Születési dátum
Magasság
Súly
Profi évtől
Játszik
Helyezés a világranglistán
Pontok
Prémiumok
Születési dátum
Magasság
Súly
Profi évtől
Játszik
Helyezés a világranglistán
Pontok
Prémiumok
Spanyolország
11.08.00, 23 Életkor
11.08.00, 23 Életkor
Tim Riedel vs. Alvaro Saez-Royuela Ariza - Egymás elleni mérkőzések
02.03.20 | Kvalifikáció 2. fordulója | Tim Riedel | Alvaro Saez-Royuela Ariza | 2-6, 6-4, 10-1 | a mérkőzés részlete | M15 Antalya | Salak |
Tim Riedel form & Alvaro Saez-Royuela Ariza form
Tim Riedel - Utolsó mérkőzések
M15 Antalya - Salak | ||||
23.05.21 Kvalifikáció 1. fordulója | vs. Fabrizio Andaloro | 1-6, 0-6 | a mérkőzés részlete | |
M15 Troisdorf - Salak | ||||
10.05.21 Kvalifikáció 2. fordulója | vs. John Sperle | 7-5, 1-6, 6-10 | a mérkőzés részlete | |
09.05.21 Kvalifikáció 1. fordulója | vs. Jim Walder | 7-5, 6-1 | a mérkőzés részlete | |
M15 Monastir - Kemény | ||||
28.03.21 Kvalifikáció 1. fordulója | vs. Luca Potenza | 3-6, 2-6 | a mérkőzés részlete | |
M15 Monastir - Kemény | ||||
22.03.21 Kvalifikáció 1. fordulója | vs. Natan D'Hulst | 7-5, 6-4 | a mérkőzés részlete | |
22.03.21 Kvalifikáció 2. fordulója | vs. Olivier Rojas | 5-7, 4-6 | a mérkőzés részlete | |
M15 Monastir - Kemény | ||||
14.03.21 Kvalifikáció 1. fordulója | vs. Julien Penzlin | 3-6, 6-75 | a mérkőzés részlete | |
M15 Antalya - Salak | ||||
29.11.20 Kvalifikáció 1. fordulója | vs. Danylo Veremeychuk | 5-7, 0-6 | a mérkőzés részlete | |
M15 Benicarlo - Salak | ||||
23.11.20 Kvalifikáció 1. fordulója | vs. Benjamin Pietri | 3-6, 6-1, 2-10 | a mérkőzés részlete | |
M15 Antalya - Salak | ||||
08.03.20 Kvalifikáció 1. fordulója | vs. Bogdan Borza | 6-74, 4-6 | a mérkőzés részlete | |
M15 Antalya - Salak | ||||
04.03.20 1. forduló | vs. Stefano Battaglino | 2-6, 4-6 | a mérkőzés részlete | |
03.03.20 Kvalifikáció | vs. Jiaqi Duan | 6-2, 3-6, 10-7 | a mérkőzés részlete | |
02.03.20 Kvalifikáció 2. fordulója | vs. Alvaro Saez-Royuela Ariza | 2-6, 6-4, 10-1 | a mérkőzés részlete | |
01.03.20 Kvalifikáció 1. fordulója | vs. Hifzi Riza Cikikci | 6-0, 6-0 | a mérkőzés részlete | |
M15 Sharm - Kemény | ||||
09.02.20 Kvalifikáció 1. fordulója | vs. John Echeverria | 1-6, 1-6 | a mérkőzés részlete | |
M15 Sharm - Kemény | ||||
02.02.20 Kvalifikáció 1. fordulója | vs. Artur Soghoyan | 4-6, 4-6 | a mérkőzés részlete | |
M15 Antalya - Salak | ||||
07.01.20 Kvalifikáció 2. fordulója | vs. Simone Cacciapuoti | 6-3, 6-4 | a mérkőzés részlete | |
07.01.20 Kvalifikáció | vs. Michalis Sakellaridis | 5-7, 2-6 | a mérkőzés részlete | |
05.01.20 Kvalifikáció 1. fordulója | vs. Pablo Carretero | 6-74, 7-5, 10-8 | a mérkőzés részlete | |
M15 Monastir - Kemény | ||||
01.12.19 Kvalifikáció 1. fordulója | vs. Norbert Tadyszak | 5-7, 1-6 | a mérkőzés részlete | |
M15 Monastir - Kemény | ||||
24.11.19 Kvalifikáció 1. fordulója | vs. Mattia Frinzi | 0-6, 0-6 | a mérkőzés részlete | |
M15 Sharm - Kemény | ||||
04.11.19 Kvalifikáció 2. fordulója | vs. Kalman L. Boyd | 7-5, 0-6, 6-10 | a mérkőzés részlete | |
03.11.19 Kvalifikáció 1. fordulója | vs. Vadim Kontseba | 6-4, 6-2 | a mérkőzés részlete | |
M15 Sharm - Kemény | ||||
28.10.19 Kvalifikáció 2. fordulója | vs. Herve Antchandie | 1-6, 4-6 | a mérkőzés részlete | |
27.10.19 Kvalifikáció 1. fordulója | vs. Stefan Cizelj-Zivkovic | 6-4, 6-4 | a mérkőzés részlete | |
M15 Sharm - Kemény | ||||
20.10.19 Kvalifikáció 1. fordulója | vs. Bastien Presuhn | 6-72, 2-6 | a mérkőzés részlete | |
M15 Antalya - Salak | ||||
01.10.19 Kvalifikáció | vs. Aziz Kijametovic | 3-6, 4-6 | a mérkőzés részlete | |
30.09.19 Kvalifikáció 2. fordulója | vs. Mats Hermans | 6-2, 7-5 | a mérkőzés részlete | |
29.09.19 Kvalifikáció 1. fordulója | vs. Gregor Schwab | 6-4, 6-0 | a mérkőzés részlete | |
M15 Antalya - Salak | ||||
23.09.19 Kvalifikáció | vs. Luka Pavlovic | 5-7, 5-7 | a mérkőzés részlete |
Alvaro Saez-Royuela Ariza - Utolsó mérkőzések
M25 Gandia - Salak | ||||
18.07.21 Kvalifikáció 1. fordulója | vs. Juan Carlos Garcia Garcia | 2-6, 2-6 | a mérkőzés részlete | |
M15 Madrid - Salak | ||||
29.11.20 Kvalifikáció 1. fordulója | vs. Yan Bondarevskiy | 3-6, 3-6 | a mérkőzés részlete | |
M15 Valldoreix - Salak | ||||
09.11.20 Kvalifikáció 1. fordulója | vs. Kuzey Cekirge | 5-7, 2-6 | a mérkőzés részlete | |
M15 Antalya - Salak | ||||
02.03.20 Kvalifikáció 2. fordulója | vs. Tim Riedel | 6-2, 4-6, 1-10 | a mérkőzés részlete | |
M15 Paguera - Salak | ||||
16.02.20 Kvalifikáció 1. fordulója | vs. Diego Barreto Sanchez | 3-6, 2-6 | a mérkőzés részlete | |
M15 Palmanova - Salak | ||||
10.02.20 Kvalifikáció 2. fordulója | vs. Sergi Perez Contri | 2-6, 3-6 | a mérkőzés részlete | |
09.02.20 Kvalifikáció 1. fordulója | vs. Elijah Poritzky | 6-2, 6-3 | a mérkőzés részlete | |
M15 Manacor - Kemény | ||||
07.01.20 Kvalifikáció 2. fordulója | vs. Miguel Damas | 3-6, 0-6 | a mérkőzés részlete | |
05.01.20 Kvalifikáció 1. fordulója | vs. Luis Francisco | 4-6, 7-5, 10-1 | a mérkőzés részlete | |
M15 Telde - Salak | ||||
28.11.19 2. forduló | vs. Kacper Zuk | 0-6, 3-6 | a mérkőzés részlete | |
26.11.19 1. forduló | vs. Pol Sanchez Vinas | 2-6, 6-4, 6-1 | a mérkőzés részlete | |
25.11.19 Kvalifikáció | vs. Michal Wozniak | 6-3, 1-6, 10-6 | a mérkőzés részlete | |
24.11.19 Kvalifikáció 1. fordulója | vs. Jaime Caldes | 6-0, 6-0 | a mérkőzés részlete | |
M15 Castellon - Salak | ||||
03.11.19 Kvalifikáció 1. fordulója | vs. Damien Wenger | 6-74, 3-6 | a mérkőzés részlete | |
M15 Nules - Salak | ||||
28.10.19 Kvalifikáció 2. fordulója | vs. Diego Barreto Sanchez | 1-6, 0-6 | a mérkőzés részlete | |
27.10.19 Kvalifikáció 1. fordulója | vs. Pol Fernandez | 6-3, 6-1 | a mérkőzés részlete | |
M15 Benicarlo - Salak | ||||
21.10.19 Kvalifikáció 2. fordulója | vs. Giovanni Rizzuti | 0-6, 5-7 | a mérkőzés részlete | |
20.10.19 Kvalifikáció 1. fordulója | vs. Carles Arteche Vaquer | 6-2, 6-1 | a mérkőzés részlete | |
M15 Getafe - Kemény | ||||
13.10.19 Kvalifikáció 1. fordulója | vs. Alvaro Blanco Damea | 5-7, 1-6 | a mérkőzés részlete | |
Roja de - Salak | ||||
07.10.19 Kvalifikáció 1. fordulója | vs. Juan Pablo Canas Garcia | 6-3, 6-3 | a mérkőzés részlete | |
07.10.19 Kvalifikáció | vs. Sergi Perez Contri | 3-6, 4-6 | a mérkőzés részlete | |
M15 Sabadell - Salak | ||||
01.10.19 Kvalifikáció | vs. Maxime Mora | 2-6, 0-6 | a mérkőzés részlete | |
30.09.19 Kvalifikáció 2. fordulója | vs. Kuzey Cekirge | 7-64, 6-0 | a mérkőzés részlete | |
29.09.19 Kvalifikáció 1. fordulója | vs. Andres Vazquez Machuca | 6-3, 6-3 | a mérkőzés részlete | |
M25 Madrid - Salak | ||||
16.09.19 Kvalifikáció 2. fordulója | vs. Louis Dussin | 0-6, 6-4, 5-10 | a mérkőzés részlete | |
15.09.19 Kvalifikáció 1. fordulója | vs. Carles Batlle | 6-4, 6-4 | a mérkőzés részlete | |
M25 Donostia - Salak | ||||
26.08.19 Kvalifikáció 1. fordulója | vs. Pau Perez Contri | 6-4, 6-2 | a mérkőzés részlete | |
26.08.19 Kvalifikáció | vs. Arthur Reymond | 6-71, 2-6 | a mérkőzés részlete | |
M25 Santander - Salak | ||||
20.08.19 Kvalifikáció 1. fordulója | vs. Arthur Reymond | 4-6, 3-6 | a mérkőzés részlete | |
M25+H Pozoblanco - Kemény | ||||
07.08.19 1. forduló | vs. Albert Roglan | 4-6, 2-6 | a mérkőzés részlete |