MÉRKŐZÉS
07.04.18 | Kvalifikáció 1. fordulója | Tillmann Erdbories | Alexander Boborykin | 0-6, 7-64, 6-0 | Turkey F14 | Salak |
A MÉRKŐZÉS STATISZTIKÁJA
Németország
09.05.97, 26 Életkor
09.05.97, 26 Életkor
Ország
Születési dátum
Magasság
Súly
Profi évtől
Játszik
Helyezés a világranglistán
Pontok
Prémiumok
Születési dátum
Magasság
Súly
Profi évtől
Játszik
Helyezés a világranglistán
Pontok
Prémiumok
Oroszország
03.06.96, 27 Életkor
20868 $
03.06.96, 27 Életkor
20868 $
Tillmann Erdbories vs. Alexander Boborykin - Egymás elleni mérkőzések
07.04.18 | Kvalifikáció 1. fordulója | Tillmann Erdbories | Alexander Boborykin | 0-6, 7-64, 6-0 | a mérkőzés részlete | Turkey F14 | Salak |
Tillmann Erdbories form & Alexander Boborykin form
Tillmann Erdbories - Utolsó mérkőzések
M15 Den - Salak | ||||
02.07.19 Kvalifikáció | vs. Daniel De Jonge | 4-6, 6-3, 3-10 | a mérkőzés részlete | |
01.07.19 Kvalifikáció 1. fordulója | vs. Robert Ziganshin | 6-2, 6-2 | a mérkőzés részlete | |
M15 Kaltenkirchen - Salak | ||||
10.06.19 Kvalifikáció 1. fordulója | vs. Petr Nouza | 2-6, 5-7 | a mérkőzés részlete | |
M25 Nussloch - Szőnyeg | ||||
21.01.19 Kvalifikáció 1. fordulója | vs. Niklas Schell | 7-64, 7-5 | a mérkőzés részlete | |
21.01.19 Kvalifikáció | vs. Andrew Watson | 6-74, 6-72 | a mérkőzés részlete | |
Czech Republic - Fedett | ||||
14.11.18 1. forduló | vs. Elmar Ejupovic | 7-5, 1-6, 0-6 | a mérkőzés részlete | |
13.11.18 Kvalifikáció | vs. Isa Mammetgulyyev | 6-1, 6-3 | a mérkőzés részlete | |
12.11.18 Kvalifikáció 1. fordulója | vs. Michael Paty | 6-4, 6-0 | a mérkőzés részlete | |
Czech Republic - Fedett | ||||
04.11.18 Kvalifikáció 1. fordulója | vs. Adam Blecha | 3-6, 6-0, 3-6 | a mérkőzés részlete | |
Germany F16 - Fedett | ||||
22.10.18 Kvalifikáció | vs. Flemming Peters | 6-3, 2-6, 3-6 | a mérkőzés részlete | |
21.10.18 Kvalifikáció 1. fordulója | vs. Marius Ruzgas | 6-1, 7-65 | a mérkőzés részlete | |
21.10.18 Kvalifikáció 2. fordulója | vs. Tim Heger | 7-65, 7-64 | a mérkőzés részlete | |
Germany F15 - Szőnyeg | ||||
11.10.18 2. forduló | vs. Mats Rosenkranz | 1-6, 6-75 | a mérkőzés részlete | |
09.10.18 1. forduló | vs. Sebastian Prechtel | 6-1, 6-3 | a mérkőzés részlete | |
Germany F14 - Fedett | ||||
02.10.18 Kvalifikáció | vs. Patrick Zahraj | 7-5, 2-6, 5-7 | a mérkőzés részlete | |
02.10.18 Kvalifikáció 2. fordulója | vs. Aleksa Bucan | 4-6, 6-1, 6-4 | a mérkőzés részlete | |
01.10.18 Kvalifikáció 1. fordulója | vs. Karlo Cubelic | 6-3, 6-4 | a mérkőzés részlete | |
Germany F11 - Salak | ||||
05.08.18 Kvalifikáció 1. fordulója | vs. Chris Rodesch | 4-6, 4-6 | a mérkőzés részlete | |
Germany F9 - Salak | ||||
24.07.18 Kvalifikáció | vs. Leonard Von Hindte | 3-6, 2-6 | a mérkőzés részlete | |
23.07.18 Kvalifikáció 2. fordulója | vs. Patrik Hartmeier | 6-0, 6-1 | a mérkőzés részlete | |
22.07.18 Kvalifikáció 1. fordulója | vs. Marvin Rehberg | 7-5, 6-3 | a mérkőzés részlete | |
Germany F8 - Salak | ||||
16.07.18 Kvalifikáció 2. fordulója | vs. Joao Souza | 6-4, 1-6, 5-7 | a mérkőzés részlete | |
15.07.18 Kvalifikáció 1. fordulója | vs. Dominik Langmajer | 6-4, 6-1 | a mérkőzés részlete | |
Braunschweig Challenger - Salak | ||||
07.07.18 Kvalifikáció 2. fordulója | vs. Jordi Samper-Montana | 2-6, 0-6 | a mérkőzés részlete | |
07.07.18 Kvalifikáció 1. fordulója | vs. Peter Goldsteiner | 6-1, 6-4 | a mérkőzés részlete | |
Netherlands F2 - Salak | ||||
04.07.18 1. forduló | vs. Stephan Gerritsen | 7-5, 5-7, 4-6 | a mérkőzés részlete | |
02.07.18 Kvalifikáció | vs. Valentin Guenther | 7-63, 1-6, 6-2 | a mérkőzés részlete | |
01.07.18 Kvalifikáció 2. fordulója | vs. Nick Broekhof | 4-6, 6-3, 6-1 | a mérkőzés részlete | |
30.06.18 Kvalifikáció 1. fordulója | vs. Gijs Akkermans | 6-3, 6-1 | a mérkőzés részlete | |
Germany F4 - Salak | ||||
19.06.18 1. forduló | vs. Sekou Bangoura | 6-72, 4-6 | a mérkőzés részlete |
Alexander Boborykin - Utolsó mérkőzések
M15 Sharm - Kemény | ||||
18.10.21 Kvalifikáció 2. fordulója | vs. Haoyuan Huang | - Alexander Boborykin - nem játszott | a mérkőzés részlete | |
M15 Sharm - Kemény | ||||
10.10.21 Kvalifikáció 1. fordulója | vs. Eirik Groener | 3-6, 6-4, 8-10 | a mérkőzés részlete | |
M15 Telavi - Salak | ||||
02.08.21 Kvalifikáció | vs. Martin Borisiouk | 0-6, 6-3, 6-10 | a mérkőzés részlete | |
02.08.21 Kvalifikáció 2. fordulója | vs. Daniil Gusev | 6-2, 6-2 | a mérkőzés részlete | |
01.08.21 Kvalifikáció 1. fordulója | vs. Lev Levyatov | 6-2, 6-0 | a mérkőzés részlete | |
M25 Telavi - Salak | ||||
30.07.21 1. forduló | vs. Michal Dembek | 5-7, 2-6 | a mérkőzés részlete | |
27.07.21 Kvalifikáció | vs. Ondrej Horak | 6-2, 3-6, 10-5 | a mérkőzés részlete | |
26.07.21 Kvalifikáció 2. fordulója | vs. Amit Cohen | 6-3, 6-2 | a mérkőzés részlete | |
M15 Shymkent - Salak | ||||
02.06.21 1. forduló | vs. Vladyslav Manafov | 2-6, 0-6 | a mérkőzés részlete | |
01.06.21 Kvalifikáció | vs. Pavel Verbin | 6-75, 7-62, 11-9 | a mérkőzés részlete | |
31.05.21 Kvalifikáció 1. fordulója | vs. Victor Gurevich | 6-0, 6-2 | a mérkőzés részlete | |
M15 Shymkent - Salak | ||||
24.05.21 Kvalifikáció 1. fordulója | vs. Roman Nashatyrkin | 5-7, 1-6 | a mérkőzés részlete | |
M15 Tbilisi - Kemény | ||||
19.05.21 1. forduló | vs. Zura Tkemaladze | 3-6, 6-3, 3-6 | a mérkőzés részlete | |
18.05.21 Kvalifikáció | vs. Sergo Sikharulidze | 7-64, 6-4 | a mérkőzés részlete | |
17.05.21 Kvalifikáció 2. fordulója | vs. Danial Rakhmatullayev | 6-3, 6-2 | a mérkőzés részlete | |
M15 Kazan - Fedett | ||||
09.03.21 Kvalifikáció | vs. Yaraslav Shyla | 3-6, 3-6 | a mérkőzés részlete | |
08.03.21 Kvalifikáció 1. fordulója | vs. Ilia Simakin | 6-0, 6-0 | a mérkőzés részlete | |
M15 Tabarka - Salak | ||||
01.08.19 2. forduló | vs. Fermin Tenti | 4-6, 0-6 | a mérkőzés részlete | |
30.07.19 1. forduló | vs. Kevin Portmann | 6-0, 6-0 | a mérkőzés részlete | |
M15 Tabarka - Salak | ||||
24.07.19 1. forduló | vs. Giovanni Calvano | 6-4, 3-6, 2-6 | a mérkőzés részlete | |
M15 Tbilisi - Kemény | ||||
01.05.19 1. forduló | vs. Aleksandr Bulitski | 6-75, 4-6 | a mérkőzés részlete | |
M25 Shymkent - Salak | ||||
18.04.19 2. forduló | vs. Alexander Vasilenko | 6-4, 4-6, 1-6 | a mérkőzés részlete | |
17.04.19 1. forduló | vs. Yan Bondarevskiy | 2-6, 7-65, 6-3 | a mérkőzés részlete | |
16.04.19 Kvalifikáció | vs. Anton Chekhov | 6-3, 7-5 | a mérkőzés részlete | |
15.04.19 Kvalifikáció 1. fordulója | vs. Shokhrukh Abdumalikov | 6-2, 6-1 | a mérkőzés részlete | |
M25 Shymkent - Salak | ||||
10.04.19 Kvalifikáció | vs. Martin Borisiouk | 2-6, 3-6 | a mérkőzés részlete | |
08.04.19 Kvalifikáció 1. fordulója | vs. Danil Ozernoy | 6-0, 6-0 | a mérkőzés részlete | |
Turkey F40 - Salak | ||||
11.12.18 1. forduló | vs. Dragos Nicolae Madaras | 6-1, 4-6, 0-6 | a mérkőzés részlete | |
Turkey F39 - Salak | ||||
08.12.18 Negyeddöntő | vs. Pavel Kotov | 6-2, 1-6, 6-71 | a mérkőzés részlete | |
07.12.18 2. forduló | vs. Ronald Slobodchikov | 7-64, 2-6, 7-64 | a mérkőzés részlete |