Robert Galloway/Hans Hach Verdugo vs. Vlad Victor Cornea/Mircea-Alexandru Jecan 17.09.2020

Robert Galloway/Hans Hach Verdugo vs. Vlad Victor Cornea/Mircea-Alexandru Jecan 17.09.2020 - Iasi Challenger - Hasonlítás

MÉRKŐZÉS

17.09.20NegyeddöntőRobert Galloway/Hans Hach Verdugo Vlad Victor Cornea/Mircea-Alexandru Jecan 7-65, 6-4 Romania Iasi Challenger Salak

A MÉRKŐZÉS STATISZTIKÁJA

6-4

Robert Galloway
USA
24.09.92, 28 Életkor







Ország
Születési dátum
Magasság
Súly
Profi évtől
Játszik
Románia
24.09.93, 27 Életkor







Vlad Victor Cornea
Hans Hach Verdugo
Mexico
11.11.89, 30 Életkor




Ország
Születési dátum
Magasság
Súly
Profi évtől
Játszik

Románia
02.06.88, 32 Életkor




Mircea-Alexandru Jecan
INFO: a játékos részletes statisztikái megjelenítéséhez klikkeljen a játékos nevére

Robert Galloway/Hans Hach Verdugo vs. Vlad Victor Cornea/Mircea-Alexandru Jecan - Egymás elleni mérkőzések

17.09.20NegyeddöntőRobert Galloway/Hans Hach VerdugoVlad Victor Cornea/Mircea-Alexandru Jecan7-65, 6-4 a mérkőzés részleteRomania Iasi Challenger Salak

Robert Galloway/Hans Hach Verdugo - Utolsó mérkőzések

Romania Iasi Challenger - Salak
18.09.20
Középdöntő
vs. Rafael Matos/Joao Menezes4-6, 3-6 vereséga mérkőzés részlete
17.09.20
Negyeddöntő
vs. Vlad Victor Cornea/Mircea-Alexandru Jecan7-65, 6-4 győzelmeka mérkőzés részlete
15.09.20
1. forduló
vs. Andre Begemann/Florin Mergea6-1, 7-5 győzelmeka mérkőzés részlete
Czech Republic Prostejov Challenger - Salak
08.09.20
1. forduló
vs. Zdenek Kolar/Lukas Rosol3-6, 5-7 vereséga mérkőzés részlete
Mexico Monterrey Challenger - Kemény
07.03.20
Középdöntő
vs. Karol Drzewiecki/Goncalo Oliveira6-75, 7-65, 13-15 vereséga mérkőzés részlete
06.03.20
Negyeddöntő
vs. Carlos Gomez-Herrera/Viktor Troicki6-1, 6-4 győzelmeka mérkőzés részlete
04.03.20
1. forduló
vs. Evan King/Fernando Romboli6-4, 7-65 győzelmeka mérkőzés részlete
Mexico Morelos Challenger - Kemény
21.02.20
Középdöntő
vs. Luke Saville/John-Patrick Smith5-7, 2-6 vereséga mérkőzés részlete
20.02.20
Negyeddöntő
vs. JC Aragone/Roberto Quiroz4-6, 6-3, 10-8 győzelmeka mérkőzés részlete
19.02.20
1. forduló
vs. Ruben Gonzales/Ruan Roelofse7-62, 7-64 győzelmeka mérkőzés részlete
USA Cleveland Challenger - Fedett
14.02.20
Középdöntő
vs. Treat Conrad Huey/Nathaniel Lammons3-6, 6-75 vereséga mérkőzés részlete
13.02.20
Negyeddöntő
vs. Ji Sung Nam/Min-Kyu Song6-3, 7-68 győzelmeka mérkőzés részlete
12.02.20
1. forduló
vs. Nathan Pasha/Martin Redlicki6-2, 6-1 győzelmeka mérkőzés részlete
USA Dallas Challenger - Fedett
05.02.20
1. forduló
vs. Jason Jung/Dominik Koepfer6-73, 1-6 vereséga mérkőzés részlete
France Quimper Challenger - Fedett
30.01.20
Negyeddöntő
vs. Scott Clayton/Lloyd Glasspool7-63, 1-6, 9-11 vereséga mérkőzés részlete
28.01.20
1. forduló
vs. Quentin Gueydan/Mathis Moysan4-6, 6-1, 10-5 győzelmeka mérkőzés részlete
France Rennes Challenger - Fedett
21.01.20
1. forduló
vs. Danilo Petrovic/Nino Serdarusic6-75, 6-4, 8-10 vereséga mérkőzés részlete
USA Ann Arbor - Fedett
12.01.20
Döntő
vs. Nicolas Barrientos/Alejandro Gomez4-6, 6-4, 10-8 győzelmeka mérkőzés részlete
11.01.20
Középdöntő
vs. Luis David Martinez/Fernando Romboli6-75, 6-2, 10-6 győzelmeka mérkőzés részlete
10.01.20
Negyeddöntő
vs. Julian Ocleppo/Roberto Quiroz6-76, 6-3, 10-7 győzelmeka mérkőzés részlete
09.01.20
1. forduló
vs. Thomaz Bellucci/Pedro Sakamoto6-75, 6-4, 10-7 győzelmeka mérkőzés részlete

Vlad Victor Cornea/Mircea-Alexandru Jecan - Utolsó mérkőzések

Romania Iasi Challenger - Salak
17.09.20
Negyeddöntő
vs. Robert Galloway/Hans Hach Verdugo6-75, 4-6 vereséga mérkőzés részlete
16.09.20
1. forduló
vs. Andre Goransson/Arthur Rinderknech6-2, 5-7, 11-9 győzelmeka mérkőzés részlete
Romania M15 Bucharest - Salak
11.09.20
Középdöntő
vs. Adrian Barbu/Stefan Palosi7-60, 3-6, 7-10 vereséga mérkőzés részlete
10.09.20
Negyeddöntő
vs. Matei Adrian Georgescu/Mihai Razvan Marinescu7-5, 6-4 győzelmeka mérkőzés részlete
09.09.20
1. forduló
vs. Petru-Alexandru Luncanu/Vlad Stoica6-2, 6-2 győzelmeka mérkőzés részlete
Romania Sibiu Challenger - Salak
19.09.19
Negyeddöntő
vs. Sadio Doumbia/Fabien Reboul7-5, 3-6, 10-12 vereséga mérkőzés részlete
17.09.19
1. forduló
vs. Zdenek Kolar/Nino Serdarusic5-7, 7-5, 10-8 győzelmeka mérkőzés részlete
Turkey Istanbul Challenger - Kemény
10.09.19
1. forduló
vs. Andrey Golubev/Aleksandr Nedovesov2-6, 5-7 vereséga mérkőzés részlete
Romania M25 Pitesti - Salak
12.08.19
Negyeddöntő
vs. Bogdan Ionut Apostol/Nicholas David Ionel7-62, 6-2 győzelmeka mérkőzés részlete
12.08.19
Középdöntő
vs. Gabriel Donev/Maksim Tikhomirov1-6, 6-3, 10-5 győzelmeka mérkőzés részlete
12.08.19
Döntő
vs. Vladimir Filip/Luca George Tatomir6-2, 6-2 győzelmeka mérkőzés részlete
12.08.19
1. forduló
vs. Marko Pavlovic (1999)/Marko Tepavac6-2, 6-3 győzelmeka mérkőzés részlete
Czech Republic Liberec Challenger - Salak
30.07.19
1. forduló
vs. Jonas Forejtek/Michael Vrbensky1-6, 3-6 vereséga mérkőzés részlete
Italy M25+H Pontedera - Salak
22.07.19
1. forduló
vs. Facundo Diaz Acosta/Tomas Martin Etcheverry6-1, 4-6, 4-10 vereséga mérkőzés részlete
Italy M25 Casinalbo - Salak
08.07.19
1. forduló
vs. David Barclay/Christopher O'Connell3-6, 6-4, 9-11 vereséga mérkőzés részlete
Italy M25 Cuneo - Salak
01.07.19
Középdöntő
vs. Riccardo Balzerani/Francesco Forti6-1, 6-4 győzelmeka mérkőzés részlete
01.07.19
Döntő
vs. Tomas Martin Etcheverry/Andrea Gola6-4, 6-3 győzelmeka mérkőzés részlete
01.07.19
1. forduló
vs. Andrea Basso/Jose Hernandez-Fernandez6-3, 6-4 győzelmeka mérkőzés részlete
01.07.19
Negyeddöntő
vs. Nicola Cigna/Alessio Delfino6-1, 6-2 győzelmeka mérkőzés részlete
Belgium M25+H Arlon - Salak
24.06.19
Középdöntő
vs. Markus Eriksson/Jeroen Vanneste2-6, 5-7 vereséga mérkőzés részlete
24.06.19
Negyeddöntő
vs. Boris Fassbender/Maxime Pauwels6-4, 6-2 győzelmeka mérkőzés részlete
24.06.19
1. forduló
vs. Sergio Galdos/Juan Pablo Varillas6-3, 1-6, 10-5 győzelmeka mérkőzés részlete
Romania M25+H Bacau - Salak
27.05.19
1. forduló
vs. Alafia Ayeni/Pavel Krainik6-1, 7-62 győzelmeka mérkőzés részlete
27.05.19
Negyeddöntő
vs. Vladimir Filip/Calin Manda7-5, 6-4 győzelmeka mérkőzés részlete
27.05.19
Középdöntő
vs. Alexander Merino/Manuel Pena Lopez3-6, 4-6 vereséga mérkőzés részlete
Romania M15 Bucharest - Salak
20.05.19
Középdöntő
vs. Giovanni Fonio/Nicolo Turchetti2-6, 4-6 vereséga mérkőzés részlete
20.05.19
1. forduló
vs. Cezar Cretu (ROU)/Patrick Grigoriu6-74, 7-64, 10-5 győzelmeka mérkőzés részlete
20.05.19
Negyeddöntő
vs. Justin Butsch/John Harrison Richmond6-1, 6-73, 11-9 győzelmeka mérkőzés részlete
Turkey M15 Antalya - Salak
13.05.19
Középdöntő
vs. Mikhail Korovin/Oleg Prihodko6-76, 6-3, 12-14 vereséga mérkőzés részlete
13.05.19
Negyeddöntő
vs. Victor Ernaelsteen/Martin Van Der Meerschen6-3, 6-0 győzelmeka mérkőzés részlete
<