MÉRKŐZÉS
28.10.19 | Kvalifikáció 1. fordulója | Quentin Gueydan | Nikita Starkou | 6-3, 6-1 | M15 Parnu | Fedett |
A MÉRKŐZÉS STATISZTIKÁJA
Franciaország
25.07.94, 29 Életkor
25.07.94, 29 Életkor
Ország
Születési dátum
Magasság
Súly
Profi évtől
Játszik
Helyezés a világranglistán
Pontok
Prémiumok
Születési dátum
Magasság
Súly
Profi évtől
Játszik
Helyezés a világranglistán
Pontok
Prémiumok
Fehéroroszország
26.01.00, 24 Életkor
26.01.00, 24 Életkor
Quentin Gueydan vs. Nikita Starkou - Egymás elleni mérkőzések
28.10.19 | Kvalifikáció 1. fordulója | Quentin Gueydan | Nikita Starkou | 6-3, 6-1 | a mérkőzés részlete | M15 Parnu | Fedett |
Quentin Gueydan form & Nikita Starkou form
Quentin Gueydan - Utolsó mérkőzések
M15 Sharm - Kemény | ||||
10.03.20 Kvalifikáció | vs. Egor Novikov | 4-6, 0-6 | a mérkőzés részlete | |
09.03.20 Kvalifikáció 2. fordulója | vs. Sergo Sikharulidze | 4-6, 7-65, 10-3 | a mérkőzés részlete | |
M15 Sharm - Kemény | ||||
03.02.20 Kvalifikáció 2. fordulója | vs. Oleksandr Ovcharenko | 5-7, 3-6 | a mérkőzés részlete | |
02.02.20 Kvalifikáció 1. fordulója | vs. Niklas Waldner | 7-63, 6-2 | a mérkőzés részlete | |
Rennes Challenger - Fedett | ||||
20.01.20 Kvalifikáció | vs. Corentin Denolly | 3-6, 0-6 | a mérkőzés részlete | |
M15 Monastir - Kemény | ||||
18.11.19 Kvalifikáció 2. fordulója | vs. Egor Noskin | 5-7, 1-6 | a mérkőzés részlete | |
17.11.19 Kvalifikáció 1. fordulója | vs. Mohammed Abdulla | 6-2, 6-2 | a mérkőzés részlete | |
M15 Monastir - Kemény | ||||
10.11.19 Kvalifikáció 1. fordulója | vs. Pietro Orlando Fellin | 6-3, 4-6, 8-10 | a mérkőzés részlete | |
M15 Parnu - Fedett | ||||
29.10.19 Kvalifikáció | vs. Yannik Steinegger | 4-6, 4-6 | a mérkőzés részlete | |
28.10.19 Kvalifikáció 1. fordulója | vs. Nikita Starkou | 6-3, 6-1 | a mérkőzés részlete | |
M25 La - Salak | ||||
03.09.19 1. forduló | vs. Anas Fattar | 3-6, 1-6 | a mérkőzés részlete | |
02.09.19 Kvalifikáció | vs. Mohammed Affes | 6-2, 6-4 | a mérkőzés részlete | |
01.09.19 Kvalifikáció 2. fordulója | vs. Yessine Debbeche | 6-0, 6-0 | a mérkőzés részlete | |
M15 Sintra - Kemény | ||||
21.08.19 1. forduló | vs. Yannick Mertens | 1-6, 1-6 | a mérkőzés részlete | |
20.08.19 Kvalifikáció | vs. Alexander Romay | 6-2, 2-6, 10-6 | a mérkőzés részlete | |
19.08.19 Kvalifikáció 1. fordulója | vs. Illia Stoliar | 4-6, 6-3, 10-2 | a mérkőzés részlete | |
M15 Sintra - Kemény | ||||
14.08.19 1. forduló | vs. Frederico Gil | 2-6, 0-6 | a mérkőzés részlete | |
13.08.19 Kvalifikáció | vs. Theo Arribage | 7-5, 7-5 | a mérkőzés részlete | |
12.08.19 Kvalifikáció 1. fordulója | vs. Paramveer Singh Bajwa | 2-6, 6-3, 11-9 | a mérkőzés részlete | |
M25 Chiswick - Kemény | ||||
08.08.19 2. forduló | vs. Quentin Robert (1994) | 7-65, 2-6, 1-6 | a mérkőzés részlete | |
07.08.19 1. forduló | vs. Elliott Farmer | 6-1, 6-3 | a mérkőzés részlete | |
05.08.19 Kvalifikáció 1. fordulója | vs. Roee Benya | 6-3, 6-4 | a mérkőzés részlete | |
05.08.19 Kvalifikáció | vs. Sizya Ernest Kivanda | 6-3, 6-4 | a mérkőzés részlete | |
M25 Troyes - Salak | ||||
24.07.19 1. forduló | vs. Jules Okala | 2-6, 6-78 | a mérkőzés részlete | |
23.07.19 Kvalifikáció | vs. Kyrian Jacquet | 6-4, 6-2 | a mérkőzés részlete | |
22.07.19 Kvalifikáció 1. fordulója | vs. Julien De Cuyper | 6-3, 6-1 | a mérkőzés részlete | |
M25+H Ajaccio - Kemény | ||||
08.07.19 Kvalifikáció 1. fordulója | vs. Mathieu Scaglia | 5-7, 4-6 | a mérkőzés részlete | |
M25 Bourg - Salak | ||||
02.07.19 1. forduló | vs. Lamine Ouahab | 2-6, 1-6 | a mérkőzés részlete | |
M15 Sozopol - Kemény | ||||
08.05.19 1. forduló | vs. Milen Ianakiev | 4-6, 3-6 | a mérkőzés részlete | |
M15 Cancun - Kemény | ||||
22.04.19 Kvalifikáció 1. fordulója | vs. Ian Chadwell | 2-6, 6-4, 8-10 | a mérkőzés részlete |
Nikita Starkou - Utolsó mérkőzések
M15 Novomoskovsk - Salak | ||||
30.08.20 Kvalifikáció 1. fordulója | vs. Denis Parshutin | 6-71, 3-6 | a mérkőzés részlete | |
M15 Sharm - Kemény | ||||
02.02.20 Kvalifikáció 1. fordulója | vs. Eduardo Cohen | 3-6, 0-6 | a mérkőzés részlete | |
M15 Parnu - Fedett | ||||
28.10.19 Kvalifikáció 1. fordulója | vs. Quentin Gueydan | 3-6, 1-6 | a mérkőzés részlete | |
M15 Burgas - Salak | ||||
07.10.19 Kvalifikáció 1. fordulója | vs. Danilo Krunic | 4-6, 6-0, 7-10 | a mérkőzés részlete | |
M15 Chornomorsk - Salak | ||||
23.09.19 Kvalifikáció | vs. Oleksandr Bielinskyi | 0-6, 4-6 | a mérkőzés részlete | |
23.09.19 Kvalifikáció 2. fordulója | vs. Mykhaylo Muravyov | 0-6, 6-1, 10-5 | a mérkőzés részlete | |
22.09.19 Kvalifikáció 1. fordulója | vs. Simon Yastremskiy | 6-0, 7-5 | a mérkőzés részlete | |
M15 Minsk - Kemény | ||||
20.08.19 Kvalifikáció | vs. Roman Nashatyrkin | 3-6, 2-6 | a mérkőzés részlete | |
19.08.19 Kvalifikáció 1. fordulója | vs. Roman Blokhin | 6-4, 6-0 | a mérkőzés részlete |