MÉRKŐZÉS
21.01.19 | Kvalifikáció 1. fordulója | Philipp Klimov | Alexey Aleshchev | 6-3, 6-3 | M25 Kazan | Fedett |
A MÉRKŐZÉS STATISZTIKÁJA
Oroszország
11.03.99, 25 Életkor
11.03.99, 25 Életkor
Ország
Születési dátum
Magasság
Súly
Profi évtől
Játszik
Helyezés a világranglistán
Pontok
Prémiumok
Születési dátum
Magasság
Súly
Profi évtől
Játszik
Helyezés a világranglistán
Pontok
Prémiumok
Oroszország
28.12.98, 25 Életkor
28.12.98, 25 Életkor
Philipp Klimov vs. Alexey Aleshchev - Egymás elleni mérkőzések
21.01.19 | Kvalifikáció 1. fordulója | Philipp Klimov | Alexey Aleshchev | 6-3, 6-3 | a mérkőzés részlete | M25 Kazan | Fedett |
Philipp Klimov form & Alexey Aleshchev form
Philipp Klimov - Utolsó mérkőzések
M25 Shymkent - Salak | ||||
15.04.19 Kvalifikáció 1. fordulója | vs. Matvey Minin | 0-6, 0-6 | a mérkőzés részlete | |
M25 Shymkent - Salak | ||||
09.04.19 Kvalifikáció | vs. Yan Bondarevskiy | 1-6, 2-6 | a mérkőzés részlete | |
08.04.19 Kvalifikáció 1. fordulója | vs. Sardor Pulatov | 2-6, 6-4, 10-4 | a mérkőzés részlete | |
M25+H Kazan - Fedett | ||||
12.03.19 Kvalifikáció | vs. Mikalai Haliak | 6-1, 4-6, 6-10 | a mérkőzés részlete | |
11.03.19 Kvalifikáció 1. fordulója | vs. Kenneth Raisma | 6-4, 2-6, 10-4 | a mérkőzés részlete | |
M25 Aktobe - Fedett | ||||
18.02.19 Kvalifikáció 1. fordulója | vs. Alexander Vasilenko | 2-6, 4-6 | a mérkőzés részlete | |
M25 Aktobe - Fedett | ||||
11.02.19 Kvalifikáció 1. fordulója | vs. Savriyan Danilov | 1-6, 2-6 | a mérkőzés részlete | |
M15 Kaarst - Szőnyeg | ||||
04.02.19 Kvalifikáció 1. fordulója | vs. Tim Heger | 2-6, 4-6 | a mérkőzés részlete | |
M25 Kazan - Fedett | ||||
23.01.19 1. forduló | vs. Vadym Ursu | 3-6, 3-6 | a mérkőzés részlete | |
22.01.19 Kvalifikáció | vs. Yan Sabanin | 6-4, 6-1 | a mérkőzés részlete | |
21.01.19 Kvalifikáció 1. fordulója | vs. Alexey Aleshchev | 6-3, 6-3 | a mérkőzés részlete | |
Finland F4 - Fedett | ||||
12.11.18 1. forduló | vs. Christopher Heyman | 4-6, 3-6 | a mérkőzés részlete | |
11.11.18 Kvalifikáció | vs. Jaime Fermosell Delgado | 6-0, 5-7, 3-6 | a mérkőzés részlete | |
10.11.18 Kvalifikáció 1. fordulója | vs. Leevi Saatela | 6-4, 6-3 | a mérkőzés részlete | |
Estonia F3 - Fedett | ||||
06.11.18 1. forduló | vs. Vladyslav Manafov | 2-6, 0-6 | a mérkőzés részlete | |
04.11.18 Kvalifikáció | vs. Luigi Sorrentino | 6-4, 7-5 | a mérkőzés részlete | |
03.11.18 Kvalifikáció 1. fordulója | vs. Hermanni Tiainen | 6-4, 6-0 | a mérkőzés részlete | |
Estonia F2 - Szőnyeg | ||||
30.10.18 1. forduló | vs. Vladimir Ivanov | 3-6, 4-6 | a mérkőzés részlete | |
28.10.18 Kvalifikáció | vs. David Quayle | 6-3, 6-4 | a mérkőzés részlete | |
Russia F8 - Salak | ||||
28.08.18 1. forduló | vs. Alexander Boborykin | 7-64, 3-6, 1-6 | a mérkőzés részlete | |
26.08.18 Kvalifikáció | vs. Vladislav Dubinsky | 7-65, 6-3 | a mérkőzés részlete | |
25.08.18 Kvalifikáció 1. fordulója | vs. Mark Bogdanov | 6-2, 6-3 | a mérkőzés részlete | |
Russia F7 - Salak | ||||
20.08.18 1. forduló | vs. Alexandr Binda | 2-6, 0-6 | a mérkőzés részlete | |
19.08.18 Kvalifikáció | vs. Dmitry Myagkov | 1-6, 6-4, 7-5 | a mérkőzés részlete | |
18.08.18 Kvalifikáció 1. fordulója | vs. Franco Feitt | 7-5, 6-2 | a mérkőzés részlete | |
Russia F6 - Salak | ||||
13.08.18 Kvalifikáció | vs. Maksim Malyshev | 6-2, 6-2 | a mérkőzés részlete | |
13.08.18 1. forduló | vs. Dimitriy Voronin | 0-6, 2-6 | a mérkőzés részlete | |
11.08.18 Kvalifikáció 1. fordulója | vs. Andrey Vorobyev | 6-1, 6-3 | a mérkőzés részlete | |
Russia F5 - Salak | ||||
06.08.18 Kvalifikáció 2. fordulója | vs. Igor Shrolik | 4-6, 6-74 | a mérkőzés részlete | |
Russia F4 - Salak | ||||
30.07.18 Kvalifikáció 2. fordulója | vs. Ivan Mikhaylyuk | 5-7, 4-6 | a mérkőzés részlete |
Alexey Aleshchev - Utolsó mérkőzések
M25 Santo - Kemény | ||||
12.03.24 Kvalifikáció | vs. Dian Nedev | 6-73, 4-6 | a mérkőzés részlete | |
11.03.24 Kvalifikáció 2. fordulója | vs. Hank Hill | 6-2, 6-1 | a mérkőzés részlete | |
10.03.24 Kvalifikáció 1. fordulója | vs. Manuel Paniagua | 6-2, 6-1 | a mérkőzés részlete | |
M25 Santo - Kemény | ||||
05.03.24 Kvalifikáció | vs. Toby Martin | 4-6, 5-7 | a mérkőzés részlete | |
04.03.24 Kvalifikáció 2. fordulója | vs. Xavier Lawrence | 6-4, 6-2 | a mérkőzés részlete | |
03.03.24 Kvalifikáció 1. fordulója | vs. Gabriel Jose Matos Fermin | 6-0, 6-1 | a mérkőzés részlete | |
M25 Wesley - Kemény | ||||
22.01.24 Kvalifikáció 1. fordulója | vs. Osgar O'Hoisin | 2-6, 6-4, 6-10 | a mérkőzés részlete | |
M15 Sharm - Kemény | ||||
23.11.23 2. forduló | vs. Vadym Ursu | 0-6, 0-6 | a mérkőzés részlete | |
22.11.23 1. forduló | vs. Carlo Alberto Fossati | 6-3, 6-4 | a mérkőzés részlete | |
M15 Sharm - Kemény | ||||
13.11.23 Kvalifikáció 2. fordulója | vs. Giacomo Revelli | 5-7, 3-6 | a mérkőzés részlete | |
12.11.23 Kvalifikáció 1. fordulója | vs. Sam Bird | 6-2, 6-0 | a mérkőzés részlete | |
M25 Sharm - Kemény | ||||
06.11.23 Kvalifikáció 2. fordulója | vs. Pavel Verbin | 1-6, 2-6 | a mérkőzés részlete | |
05.11.23 Kvalifikáció 1. fordulója | vs. Dmytro Shirokyi | 6-1, 6-2 | a mérkőzés részlete | |
M25 Sharm - Kemény | ||||
30.10.23 Kvalifikáció 2. fordulója | vs. Philip Henning | 2-6, 0-3, - Alexey Aleshchev - feladta | a mérkőzés részlete | |
29.10.23 Kvalifikáció 1. fordulója | vs. Yi Ke Li | 6-3, 6-2 | a mérkőzés részlete | |
M15 Sharm - Kemény | ||||
22.10.23 Kvalifikáció 1. fordulója | vs. Cedric Stanke | 3-6, 6-73 | a mérkőzés részlete | |
M15 Sharm - Kemény | ||||
01.10.23 Kvalifikáció 1. fordulója | vs. Joe Leather | 6-74, 3-6 | a mérkőzés részlete | |
M15 Sharm - Kemény | ||||
26.09.23 Kvalifikáció | vs. Federico Salomone | 6-3, 0-6, 3-10 | a mérkőzés részlete | |
25.09.23 Kvalifikáció 2. fordulója | vs. Berk Ilkel | 6-2, 6-2 | a mérkőzés részlete | |
24.09.23 Kvalifikáció 1. fordulója | vs. Roy Keegan | 6-3, 6-2 | a mérkőzés részlete | |
M15 Kursumlijska - Salak | ||||
18.09.23 Kvalifikáció 2. fordulója | vs. Pedro Iamachkine | 4-6, 3-6 | a mérkőzés részlete | |
17.09.23 Kvalifikáció 1. fordulója | vs. Boris Stojanovic | 6-2, 6-3 | a mérkőzés részlete | |
M15 Kursumlijska - Salak | ||||
11.09.23 Kvalifikáció 2. fordulója | vs. Enrique Bogo | 4-6, 6-4, 10-12 | a mérkőzés részlete | |
10.09.23 Kvalifikáció 1. fordulója | vs. Ognjen Jagrovic | 6-2, 6-1 | a mérkőzés részlete | |
M15 Kursumlijska - Salak | ||||
28.08.23 Kvalifikáció 2. fordulója | vs. Giammarco Gandolfi | 0-6, 4-6 | a mérkőzés részlete | |
27.08.23 Kvalifikáció 1. fordulója | vs. Haralampije Toskic | 6-1, 6-2 | a mérkőzés részlete | |
M15 Addis - Salak | ||||
17.05.23 1. forduló | vs. Ishaque Eqbal | 1-6, 2-6 | a mérkőzés részlete | |
M15 Monastir - Kemény | ||||
03.04.23 Kvalifikáció 1. fordulója | vs. Jakub Katuch | 4-6, 6-2, 11-13 | a mérkőzés részlete | |
M15 Antalya - Salak | ||||
22.03.23 1. forduló | vs. Nicolas Zanellato | 1-6, 1-6 | a mérkőzés részlete | |
M15 Sharm - Kemény | ||||
30.01.23 Kvalifikáció 2. fordulója | vs. Akram El Sallaly | 6-3, 1-6, 6-10 | a mérkőzés részlete |