Oleksandr Ovcharenko vs. Beibit Zhukayev 12.08.2019

Oleksandr Ovcharenko vs. Beibit Zhukayev 12.08.2019 - M15 Irpin - Hasonlítás

MÉRKŐZÉS

12.08.19KvalifikációOleksandr Ovcharenko Beibit Zhukayev 6-1, 6-4 Ukraine M15 Irpin Salak

A MÉRKŐZÉS STATISZTIKÁJA

6-4

Oleksandr Ovcharenko
Ukrajna
17.10.01, 18 Életkor







Ország
Születési dátum
Magasság
Súly
Profi évtől
Játszik
Helyezés a világranglistán
Pontok
Prémiumok
Kazahsztán
12.10.00, 19 Életkor




729
24

Beibit Zhukayev
INFO: a játékos részletes statisztikái megjelenítéséhez klikkeljen a játékos nevére

Oleksandr Ovcharenko vs. Beibit Zhukayev - Egymás elleni mérkőzések

12.08.19KvalifikációOleksandr OvcharenkoBeibit Zhukayev6-1, 6-4 a mérkőzés részleteUkraine M15 Irpin Salak

Oleksandr Ovcharenko - Utolsó mérkőzések

Ukraine M15 Novomoskovsk - Salak
02.09.20
1. forduló
vs. Viacheslav Bielinskyi6-1, 6-75, 2-6 vereséga mérkőzés részlete
Croatia M15 Porec - Salak
10.03.20
Kvalifikáció
vs. Deni Zmak7-63, 2-6, 10-12 vereséga mérkőzés részlete
09.03.20
Kvalifikáció 2. fordulója
vs. Matyas Fuele7-67, 2-6, 11-9 győzelmeka mérkőzés részlete
08.03.20
Kvalifikáció 1. fordulója
vs. Mike Urbanija6-1, 3-2, Mike Urbanija - feladtagyőzelmeka mérkőzés részlete
Egypt M15 Sharm - Kemény
21.02.20
Negyeddöntő
vs. Jacopo Berrettini4-6, 4-6 vereséga mérkőzés részlete
20.02.20
2. forduló
vs. Pavel Verbin7-64, 6-73, 6-3 győzelmeka mérkőzés részlete
19.02.20
1. forduló
vs. Moritz Trocker6-1, 7-5 győzelmeka mérkőzés részlete
18.02.20
Kvalifikáció
vs. Ismael Changawa Ruwa Mzai6-3, 6-4 győzelmeka mérkőzés részlete
17.02.20
Kvalifikáció 2. fordulója
vs. Kevin Cheruiyot6-4, 6-1 győzelmeka mérkőzés részlete
16.02.20
Kvalifikáció 1. fordulója
vs. Arvid Nordquist7-63, 6-2 győzelmeka mérkőzés részlete
Egypt M15 Sharm - Kemény
13.02.20
2. forduló
vs. Oleksii Krutykh2-6, 7-5, 2-6 vereséga mérkőzés részlete
12.02.20
1. forduló
vs. Yurii Dzhavakian2-6, 7-5, 7-65 győzelmeka mérkőzés részlete
11.02.20
Kvalifikáció
vs. Piotr Matuszewski6-3, 6-3 győzelmeka mérkőzés részlete
10.02.20
Kvalifikáció 2. fordulója
vs. Daniil Glinka7-66, 6-1 győzelmeka mérkőzés részlete
09.02.20
Kvalifikáció 1. fordulója
vs. Zhao Zhao6-4, 6-4 győzelmeka mérkőzés részlete
Egypt M15 Sharm - Kemény
04.02.20
Kvalifikáció
vs. Giuseppe Tresca2-6, 6-2, 5-10 vereséga mérkőzés részlete
03.02.20
Kvalifikáció 2. fordulója
vs. Quentin Gueydan7-5, 6-3 győzelmeka mérkőzés részlete
Egypt M15 Sharm - Kemény
07.11.19
2. forduló
vs. Alessandro Bega6-74, 4-6 vereséga mérkőzés részlete
06.11.19
1. forduló
vs. Cheng-Yu Yu6-1, 7-66 győzelmeka mérkőzés részlete
05.11.19
Kvalifikáció
vs. Goran Markovic6-3, 6-1 győzelmeka mérkőzés részlete
04.11.19
Kvalifikáció 2. fordulója
vs. Iancu-Lustinian Ghinda6-2, 6-0 győzelmeka mérkőzés részlete
Egypt M15 Sharm - Kemény
30.10.19
1. forduló
vs. Tom Pisane4-6, 4-6 vereséga mérkőzés részlete
29.10.19
Kvalifikáció
vs. Billy Harris4-6, 6-4, 10-5 győzelmeka mérkőzés részlete
28.10.19
Kvalifikáció 2. fordulója
vs. Rishabdev Raman6-4, 6-1 győzelmeka mérkőzés részlete
Ukraine M15 Irpin - Salak
15.08.19
Negyeddöntő
vs. Nikita Mashtakov2-6, 6-3, 4-6 vereséga mérkőzés részlete
14.08.19
2. forduló
vs. Ignacio Carou6-2, 6-1 győzelmeka mérkőzés részlete
13.08.19
1. forduló
vs. Mykhaylo Muravyov6-0, 6-3 győzelmeka mérkőzés részlete
12.08.19
Kvalifikáció 1. fordulója
vs. Egor Matvievici6-0, 6-2 győzelmeka mérkőzés részlete
12.08.19
Kvalifikáció
vs. Beibit Zhukayev6-1, 6-4 győzelmeka mérkőzés részlete
Croatia M15 Porec - Salak
11.03.19
Kvalifikáció 1. fordulója
vs. Matej Sabanov6-71, 6-73 vereséga mérkőzés részlete

Beibit Zhukayev - Utolsó mérkőzések

Uzbekistan M15 Bukhara - Kemény
18.10.19
Negyeddöntő
vs. Shalva Dzhanashia3-6, 1-6 vereséga mérkőzés részlete
17.10.19
2. forduló
vs. Mark Tryakshin6-1, 7-5 győzelmeka mérkőzés részlete
16.10.19
1. forduló
vs. Mikhail Fufygin6-1, 6-4 győzelmeka mérkőzés részlete
Uzbekistan M15 Karshi - Kemény
13.10.19
Döntő
vs. Khumoun Sultanov2-6, 1-6 vereséga mérkőzés részlete
11.10.19
Negyeddöntő
vs. Sanjar Fayziev6-3, 3-6, 6-3 győzelmeka mérkőzés részlete
11.10.19
Középdöntő
vs. Alibek Kachmazov6-4, 6-3 győzelmeka mérkőzés részlete
10.10.19
2. forduló
vs. Egor Noskin6-4, 6-0 győzelmeka mérkőzés részlete
09.10.19
1. forduló
vs. Mark Tryakshin7-5, 6-1 győzelmeka mérkőzés részlete
08.10.19
Kvalifikáció
vs. Sharobiddin Abzalov7-5, 6-4 győzelmeka mérkőzés részlete
07.10.19
Kvalifikáció 1. fordulója
vs. Allanur Garryyev6-4, 6-2 győzelmeka mérkőzés részlete
Kazakhstan Nur Sultan - Fedett
01.10.19
1. forduló
vs. Julian Lenz2-6, 6-75 vereséga mérkőzés részlete
Kazakhstan M25 Almaty - Kemény
29.09.19
Döntő
vs. Djurabeck Karimov5-7, 3-6 vereséga mérkőzés részlete
28.09.19
Középdöntő
vs. Jurij Rodionov3-6, 6-4, 6-2 győzelmeka mérkőzés részlete
27.09.19
Negyeddöntő
vs. Manuel Guinard6-4, 7-66 győzelmeka mérkőzés részlete
26.09.19
2. forduló
vs. Alexander Igoshin6-4, 6-73, 6-2 győzelmeka mérkőzés részlete
25.09.19
1. forduló
vs. Vadym Ursu7-66, 3-6, 7-66 győzelmeka mérkőzés részlete
Kazakhstan M15 Shymkent - Salak
19.09.19
2. forduló
vs. Sergey Fomin4-6, 1-6 vereséga mérkőzés részlete
18.09.19
1. forduló
vs. Timur Maulenov6-2, 7-61 győzelmeka mérkőzés részlete
17.09.19
Kvalifikáció
vs. Mark Tryakshin7-5, 6-1 győzelmeka mérkőzés részlete
16.09.19
Kvalifikáció 1. fordulója
vs. Adil Karimov6-0, 6-2 győzelmeka mérkőzés részlete
Kazakhstan M15 Shymkent - Salak
12.09.19
2. forduló
vs. Ivan Davydov1-6, 6-4, 3-6 vereséga mérkőzés részlete
11.09.19
1. forduló
vs. Mark Tryakshin3-6, 6-1, 7-5 győzelmeka mérkőzés részlete
10.09.19
Kvalifikáció
vs. Artsiom Cherkasau6-2, 6-2 győzelmeka mérkőzés részlete
09.09.19
Kvalifikáció 1. fordulója
vs. Yerassyl Murat6-2, 6-3 győzelmeka mérkőzés részlete
Kazakhstan M25 Ust - Kemény
29.08.19
2. forduló
vs. Bekkhan Atlangeriev4-6, 4-6 vereséga mérkőzés részlete
28.08.19
1. forduló
vs. Alexander Pavlioutchenkov6-2, 6-2 győzelmeka mérkőzés részlete
Belarus M15 Minsk - Kemény
22.08.19
2. forduló
vs. Michal Konecny4-6, 6-0, 4-6 vereséga mérkőzés részlete
21.08.19
1. forduló
vs. Annei Laska6-4, 6-2 győzelmeka mérkőzés részlete
20.08.19
Kvalifikáció
vs. Artur Kulibaba6-1, 6-2 győzelmeka mérkőzés részlete
19.08.19
Kvalifikáció 1. fordulója
vs. Tsimafei Basalyha6-3, 6-3 győzelmeka mérkőzés részlete
<