MÉRKŐZÉS
08.04.18 | Kvalifikáció 2. fordulója | Maxim Ratniuk | Pelle Boerma | 6-2, 6-4 | Turkey F14 | Salak |
A MÉRKŐZÉS STATISZTIKÁJA
Ország
Születési dátum
Magasság
Súly
Profi évtől
Játszik
Helyezés a világranglistán
Pontok
Prémiumok
Születési dátum
Magasság
Súly
Profi évtől
Játszik
Helyezés a világranglistán
Pontok
Prémiumok
Németország
18.02.97, 27 Életkor
18.02.97, 27 Életkor
Maxim Ratniuk vs. Pelle Boerma - Egymás elleni mérkőzések
08.04.18 | Kvalifikáció 2. fordulója | Maxim Ratniuk | Pelle Boerma | 6-2, 6-4 | a mérkőzés részlete | Turkey F14 | Salak |
Maxim Ratniuk form & Pelle Boerma form
Maxim Ratniuk - Utolsó mérkőzések
M25 Tbilisi - Kemény | ||||
31.07.22 Kvalifikáció 2. fordulója | vs. Daniel Ibragimov | 6-75, 6-72 | a mérkőzés részlete | |
31.07.22 Kvalifikáció 1. fordulója | vs. Rapaeli Khatchapuridze | 6-1, 6-0 | a mérkőzés részlete | |
M25 Tbilisi - Kemény | ||||
24.07.22 Kvalifikáció 2. fordulója | vs. Eskander Guryev | 5-7, 6-73 | a mérkőzés részlete | |
M15 Antalya - Salak | ||||
22.05.22 Kvalifikáció 1. fordulója | vs. Timofei Derepasko | 4-6, 6-3, 7-10 | a mérkőzés részlete | |
M15 Antalya - Salak | ||||
18.05.22 1. forduló | vs. Paul Woerner | 5-7, 4-6 | a mérkőzés részlete | |
17.05.22 Kvalifikáció | vs. Luis Francisco | 7-64, 6-2 | a mérkőzés részlete | |
16.05.22 Kvalifikáció 2. fordulója | vs. Bora Sengul | 6-4, 5-7, 11-9 | a mérkőzés részlete | |
15.05.22 Kvalifikáció 1. fordulója | vs. Mehmet Onur Turgut | 6-2, 6-0 | a mérkőzés részlete | |
M15 Shymkent - Salak | ||||
25.04.22 Kvalifikáció 1. fordulója | vs. Danil Spasibo | 3-6, 4-6 | a mérkőzés részlete | |
M15 Shymkent - Salak | ||||
20.04.22 1. forduló | vs. Maks Kasnikowski | 5-7, 2-6 | a mérkőzés részlete | |
19.04.22 Kvalifikáció | vs. Mikhail Fufygin | 6-4, 6-4 | a mérkőzés részlete | |
18.04.22 Kvalifikáció 1. fordulója | vs. Ilia Simakin | 6-1, 3-6, 10-6 | a mérkőzés részlete | |
M25 Nur - Fedett | ||||
03.03.22 2. forduló | vs. Hamad Medjedovic | 1-6, 3-6 | a mérkőzés részlete | |
02.03.22 1. forduló | vs. Marko Topo | 6-2, Marko Topo - feladta | a mérkőzés részlete | |
01.03.22 Kvalifikáció | vs. Egor Novikov | 7-5, 6-3 | a mérkőzés részlete | |
28.02.22 Kvalifikáció 1. fordulója | vs. Danil Spasibo | 6-3, 6-3 | a mérkőzés részlete | |
M25 Nur - Fedett | ||||
23.02.22 1. forduló | vs. David Poljak | 3-6, 3-6 | a mérkőzés részlete | |
22.02.22 Kvalifikáció | vs. Mikhail Minakov | 6-3, 3-6, 13-11 | a mérkőzés részlete | |
21.02.22 Kvalifikáció 1. fordulója | vs. Grigoriy Korobeynikov | 6-2, 6-3 | a mérkőzés részlete | |
M15 Kazan - Fedett | ||||
19.01.22 1. forduló | vs. Leonid Sheyngezikht | 1-6, 4-6 | a mérkőzés részlete | |
M15 Kazan - Fedett | ||||
25.11.21 2. forduló | vs. Bekkhan Atlangeriev | 2-6, 6-2, 3-6 | a mérkőzés részlete | |
24.11.21 1. forduló | vs. Egor Novikov | 6-1, 0-6, 6-1 | a mérkőzés részlete | |
M15 St. - Fedett | ||||
14.04.21 1. forduló | vs. Marat Deviatiarov | 7-62, 6-72, 6-70 | a mérkőzés részlete | |
M15 St. - Fedett | ||||
08.04.21 2. forduló | vs. Artem Dubrivnyy | 2-6, 1-6 | a mérkőzés részlete | |
06.04.21 1. forduló | vs. Igor Kudriashov | 6-0, 3-0, Igor Kudriashov - feladta | a mérkőzés részlete | |
05.04.21 Kvalifikáció | vs. Timur Kiuamov | 6-4, 6-75, 12-10 | a mérkőzés részlete | |
04.04.21 Kvalifikáció 1. fordulója | vs. Maksim Starostin | 6-4, 6-0 | a mérkőzés részlete | |
M15 Kazan - Fedett | ||||
11.03.21 2. forduló | vs. Alexandr Binda | 6-4, 3-6, 4-6 | a mérkőzés részlete | |
10.03.21 1. forduló | vs. Alexander Zhurbin | 6-0, 6-3 | a mérkőzés részlete | |
M15 St. - Fedett | ||||
10.02.21 1. forduló | vs. Artem Dubrivnyy | 2-6, 3-6 | a mérkőzés részlete |
Pelle Boerma - Utolsó mérkőzések
M25 Hamburg - Fedett | ||||
18.10.20 Kvalifikáció 1. fordulója | vs. Nicolas Barrientos | 2-6, 5-7 | a mérkőzés részlete | |
M15 Monastir - Kemény | ||||
09.03.20 Kvalifikáció 2. fordulója | vs. Paras Dahiya | 0-6, 3-6 | a mérkőzés részlete | |
08.03.20 Kvalifikáció 1. fordulója | vs. Denis Rogov | 6-2, 6-1 | a mérkőzés részlete | |
M15 Vale - Kemény | ||||
25.02.20 1. forduló | vs. Terence Atmane | 6-4, 6-78, 0-6 | a mérkőzés részlete | |
M15 Monastir - Kemény | ||||
14.01.20 Kvalifikáció 2. fordulója | vs. Mikhail Fufygin | 1-6, 2-6 | a mérkőzés részlete | |
12.01.20 Kvalifikáció 1. fordulója | vs. Ottaviano Martini | 6-1, 6-1 | a mérkőzés részlete | |
M15 Monastir - Kemény | ||||
08.01.20 1. forduló | vs. Ivan Gakhov | 4-6, 3-6 | a mérkőzés részlete | |
06.01.20 Kvalifikáció | vs. Mayeul Darras | 7-61, 6-1 | a mérkőzés részlete | |
05.01.20 Kvalifikáció 2. fordulója | vs. Roman Nashatyrkin | 7-61, 6-4 | a mérkőzés részlete | |
M15 Sharm - Kemény | ||||
20.11.19 1. forduló | vs. Zachary Eisinga | 3-6, 4-6 | a mérkőzés részlete | |
19.11.19 Kvalifikáció | vs. Lucas Hellfritsch | 7-63, 4-6, 9-11 | a mérkőzés részlete | |
19.11.19 Kvalifikáció 2. fordulója | vs. Nikolas Lahky | 6-3, 6-3 | a mérkőzés részlete | |
17.11.19 Kvalifikáció 1. fordulója | vs. Maxim Turyev | 7-5, 6-2 | a mérkőzés részlete | |
M15 Sharm - Kemény | ||||
10.11.19 Kvalifikáció 1. fordulója | vs. Mauro De Maio | 6-72, 6-75 | a mérkőzés részlete | |
M15 Liberec - Szőnyeg | ||||
23.10.19 1. forduló | vs. Vaclav Safranek | 1-6, 3-6 | a mérkőzés részlete | |
22.10.19 Kvalifikáció | vs. Dominik Nazaruk | 6-4, 6-4 | a mérkőzés részlete | |
21.10.19 Kvalifikáció 1. fordulója | vs. Stepan Pecak | 6-75, 6-3, 13-11 | a mérkőzés részlete | |
M15 Olomouc - Szőnyeg | ||||
15.10.19 Kvalifikáció | vs. Petr Michnev | 2-6, 6-75 | a mérkőzés részlete | |
14.10.19 Kvalifikáció 1. fordulója | vs. Filip Michl | 7-5, 7-5 | a mérkőzés részlete | |
M15 Antalya - Salak | ||||
23.09.19 Kvalifikáció | vs. Mert Naci Turker | 0-6, 2-6 | a mérkőzés részlete | |
23.09.19 Kvalifikáció 2. fordulója | vs. Carlo Alberto Fossati | 6-2, 3-6, 10-7 | a mérkőzés részlete | |
M15 Antalya - Salak | ||||
18.09.19 1. forduló | vs. Luka Pavlovic | 2-6, 1-6 | a mérkőzés részlete | |
17.09.19 Kvalifikáció | vs. Anton Desyatnik | 6-2, 6-1 | a mérkőzés részlete | |
16.09.19 Kvalifikáció 2. fordulója | vs. Umut Akkoyun | 6-2, 7-5 | a mérkőzés részlete | |
M15 Lambermont - Salak | ||||
19.08.19 Kvalifikáció 1. fordulója | vs. Victor Ernaelsteen | 3-6, 4-6 | a mérkőzés részlete | |
M15 Oldenzaal - Salak | ||||
15.08.19 2. forduló | vs. Bart Stevens | 3-6, 3-6 | a mérkőzés részlete | |
14.08.19 1. forduló | vs. Lodewijk Weststrate | 7-5, 7-61 | a mérkőzés részlete | |
13.08.19 Kvalifikáció | vs. Danilo Krunic | 6-0, 6-3 | a mérkőzés részlete | |
12.08.19 Kvalifikáció 1. fordulója | vs. Nicholas Bybel | 6-4, 6-1 | a mérkőzés részlete | |
M15 Grasse - Salak | ||||
29.04.19 Kvalifikáció 1. fordulója | vs. Maxence Broville | 2-6, 0-6 | a mérkőzés részlete |