Cordenons Challenger - Salak |
04.09.20 Középdöntő | vs. Ariel Behar/Andrey Golubev | 6-73, 2-6 | | a mérkőzés részlete |
03.09.20 Negyeddöntő | vs. Benjamin Bonzi/Antoine Hoang | 1-6, 6-4, 10-5 | | a mérkőzés részlete |
02.09.20 1. forduló | vs. Andrea Collarini/Mario Vilella Martinez | 6-1, 6-4 | | a mérkőzés részlete |
Todi Challenger - Salak |
19.08.20 1. forduló | vs. Elliot Benchetrit/Hugo Gaston | 4-6, 6-4, 9-11 | | a mérkőzés részlete |
Pau Challenger - Fedett |
27.02.20 Negyeddöntő | vs. Benjamin Bonzi/Antoine Hoang | 3-6, 6-3, 5-10 | | a mérkőzés részlete |
25.02.20 1. forduló | vs. Ivan Sabanov/Matej Sabanov | 7-5, 6-3 | | a mérkőzés részlete |
Bergamo Challenger - Fedett |
22.02.20 Döntő | vs. Zdenek Kolar/Julian Ocleppo | 4-6, 3-6 | | a mérkőzés részlete |
21.02.20 Középdöntő | vs. Filippo Baldi/Andrea Pellegrino | 6-73, 6-1, 10-7 | | a mérkőzés részlete |
20.02.20 Negyeddöntő | vs. Illya Marchenko/Roman Safiullin | Illya Marchenko/Roman Safiullin/Luke Saville - nem játszott | | a mérkőzés részlete |
19.02.20 1. forduló | vs. Luca Nardi/Lorenzo Rottoli | 6-2, 6-3 | | a mérkőzés részlete |
Launceston Challenger - Kemény |
04.02.20 1. forduló | vs. Kimmer Coppejans/Sergio Martos Gornes | 7-65, 2-6, 7-10 | | a mérkőzés részlete |
Burnie Challenger - Kemény |
02.02.20 Döntő | vs. Harri Heliovaara/Sem Verbeek | 6-75, 6-74 | | a mérkőzés részlete |
31.01.20 Középdöntő | vs. Nathan Pasha/Max Jacob Schnur | 7-62, 6-4 | | a mérkőzés részlete |
30.01.20 Negyeddöntő | vs. Kimmer Coppejans/Sergio Martos Gornes | 6-2, 7-64 | | a mérkőzés részlete |
29.01.20 1. forduló | vs. Tristan Schoolkate/Dane Sweeny | 6-2, 6-4 | | a mérkőzés részlete |
Bendigo Challenger - Kemény |
14.01.20 1. forduló | vs. Mukund Sasikumar/Fajing Sun | 3-6, 4-6 | | a mérkőzés részlete |
Noumea Challenger - Kemény |
11.01.20 Döntő | vs. Andrea Pellegrino/Mario Vilella Martinez | 6-71, 6-3, 10-12 | | a mérkőzés részlete |
10.01.20 Középdöntő | vs. Andre Goransson/Sem Verbeek | 7-63, 6-3 | | a mérkőzés részlete |
09.01.20 Negyeddöntő | vs. Zdenek Kolar/Lukas Rosol | Zdenek Kolar/Lukas Rosol/Luke Saville - nem játszott | | a mérkőzés részlete |
08.01.20 1. forduló | vs. Federico Gaio/Roberto Marcora | Federico Gaio/Roberto Marcora/Luke Saville - nem játszott | | a mérkőzés részlete |
M15 Te - Kemény |
05.01.20 Döntő | vs. Rhett Purcell/Calum Puttergill | 7-5, 6-72, 10-8 | | a mérkőzés részlete |
03.01.20 Középdöntő | vs. Jake Delaney/Luke Saville | 6-4, 6-3 | | a mérkőzés részlete |
03.01.20 Negyeddöntő | vs. Zac Osborne/Sam Ryan Ziegann | 6-1, 6-4 | | a mérkőzés részlete |
02.01.20 1. forduló | vs. William Hatzis/Timothy Willans | 6-2, 6-1 | | a mérkőzés részlete |
Maia Challenger - Salak |
20.11.19 1. forduló | vs. Mukund Sasikumar/N. Vijay Sundar Prashanth | 6-0, 4-6, 9-11 | | a mérkőzés részlete |
Houston Challenger - Kemény |
13.11.19 1. forduló | vs. N.Sriram Balaji/Jeevan Nedunchezhiyan | 3-6, 6-4, 7-10 | | a mérkőzés részlete |
Knoxville Challenger - Fedett |
08.11.19 Középdöntő | vs. Hans Hach Verdugo/Adrian Menendez-Maceiras | 6-73, 6-73 | | a mérkőzés részlete |
07.11.19 Negyeddöntő | vs. Sekou Bangoura/Michael Mmoh | 6-3, 6-3 | | a mérkőzés részlete |
06.11.19 1. forduló | vs. Darian King/Evan King | 6-2, 6-3 | | a mérkőzés részlete |
L'Aquila Challenger - Salak |
25.08.19 Döntő | vs. Tomislav Brkic/Ante Pavic | 3-6, 2-6 | | a mérkőzés részlete |