MÉRKŐZÉS
27.11.17 | Kvalifikáció 1. fordulója | Luca George Tatomir | Artur Kulibaba | 6-2, 6-2 | Turkey F45 | Salak |
A MÉRKŐZÉS STATISZTIKÁJA
Ország
Születési dátum
Magasság
Súly
Profi évtől
Játszik
Helyezés a világranglistán
Pontok
Prémiumok
Születési dátum
Magasság
Súly
Profi évtől
Játszik
Helyezés a világranglistán
Pontok
Prémiumok
Lettország
30.05.99, 24 Életkor
30.05.99, 24 Életkor
Luca George Tatomir vs. Artur Kulibaba - Egymás elleni mérkőzések
27.11.17 | Kvalifikáció 1. fordulója | Luca George Tatomir | Artur Kulibaba | 6-2, 6-2 | a mérkőzés részlete | Turkey F45 | Salak |
Luca George Tatomir form & Artur Kulibaba form
Luca George Tatomir - Utolsó mérkőzések
M15 Burgas - Salak | ||||
07.10.19 Kvalifikáció 2. fordulója | vs. Vasil Dimitrov | 7-65, 1-6, 6-10 | a mérkőzés részlete | |
07.10.19 Kvalifikáció 1. fordulója | vs. Kancho Nedyalkov | 6-3, 6-2 | a mérkőzés részlete | |
M15 Targu - Salak | ||||
18.09.19 1. forduló | vs. Stefan Palosi | 4-6, 0-6 | a mérkőzés részlete | |
M15 Brasov - Salak | ||||
09.09.19 Kvalifikáció 2. fordulója | vs. Victor Crivoi | 2-6, 2-6 | a mérkőzés részlete | |
M15 Curtea - Salak | ||||
22.08.19 2. forduló | vs. Simone Roncalli | 1-6, 2-6 | a mérkőzés részlete | |
21.08.19 1. forduló | vs. Stefan Palosi | 7-5, 5-7, 6-4 | a mérkőzés részlete | |
20.08.19 Kvalifikáció | vs. Teodor-Dacian Craciun | 6-1, 6-4 | a mérkőzés részlete | |
19.08.19 Kvalifikáció 1. fordulója | vs. Andrej Popovic | 6-2, 6-3 | a mérkőzés részlete | |
M25 Pitesti - Salak | ||||
14.08.19 1. forduló | vs. Sebastian Gima | 1-6, 4-6 | a mérkőzés részlete | |
13.08.19 Kvalifikáció | vs. Alexandru Cristian Bodnariuk | 3-6, 6-4, 10-3 | a mérkőzés részlete | |
12.08.19 Kvalifikáció 1. fordulója | vs. Andrej Popovic | 7-5, 6-2 | a mérkőzés részlete | |
M15 Targu - Salak | ||||
06.08.19 Kvalifikáció | vs. Matei Adrian Georgescu | 6-2, 5-7, 12-14 | a mérkőzés részlete | |
05.08.19 Kvalifikáció 1. fordulója | vs. Mihnea Lorin Stefan Turcu | 2-0, Mihnea Lorin Stefan Turcu - feladta | a mérkőzés részlete | |
M15 Chitila - Salak | ||||
30.07.19 Kvalifikáció | vs. Amaury Delmas | 2-6, 2-6 | a mérkőzés részlete | |
29.07.19 Kvalifikáció 1. fordulója | vs. Alexandru Cristian Bodnariuk | 7-65, 7-64 | a mérkőzés részlete | |
M15 Plovdiv - Salak | ||||
04.06.19 Kvalifikáció 1. fordulója | vs. Samuil Konov | 6-1, 3-6, 5-10 | a mérkőzés részlete | |
M25+H Bacau - Salak | ||||
27.05.19 Kvalifikáció 1. fordulója | vs. Arjun Mehrotra | 1-6, 2-6 | a mérkőzés részlete | |
M15 Bucharest - Salak | ||||
20.05.19 Kvalifikáció 1. fordulója | vs. Daniel Damian | 0-3, - Luca George Tatomir - feladta | a mérkőzés részlete | |
M15 Casale - Salak | ||||
13.05.19 Kvalifikáció 1. fordulója | vs. Leonardo Taddia | 3-6, 1-6 | a mérkőzés részlete | |
M25 Santa - Salak | ||||
15.04.19 2. forduló | vs. Jan Satral | 2-6, 0-6 | a mérkőzés részlete | |
14.04.19 1. forduló | vs. Riccardo Di Nocera | 2-6, 7-5, 7-62 | a mérkőzés részlete | |
09.04.19 Kvalifikáció | vs. Benjamin Pietri | 4-6, 6-2, 10-8 | a mérkőzés részlete | |
08.04.19 Kvalifikáció 1. fordulója | vs. Matteo Masala | 6-2, 6-0 | a mérkőzés részlete | |
M25 Santa - Salak | ||||
02.04.19 Kvalifikáció | vs. Davide Galoppini | 1-6, 3-6 | a mérkőzés részlete | |
01.04.19 Kvalifikáció 1. fordulója | vs. Vlad Victor Cornea | 5-7, 6-2, 10-7 | a mérkőzés részlete | |
Turkey F39 - Salak | ||||
01.12.18 Kvalifikáció 1. fordulója | vs. Matyas Fuele | 4-6, 4-6 | a mérkőzés részlete | |
Italy F34 - Salak | ||||
28.10.18 Kvalifikáció | vs. Diego Matos | 2-6, 0-6 | a mérkőzés részlete | |
27.10.18 Kvalifikáció 1. fordulója | vs. Marco Dessi | 6-4, 1-6, 6-2 | a mérkőzés részlete | |
Italy F33 - Salak | ||||
24.10.18 2. forduló | vs. Davide Galoppini | 0-6, 1-6 | a mérkőzés részlete | |
23.10.18 1. forduló | vs. Federico Bertuccioli | 7-64, 6-0 | a mérkőzés részlete |
Artur Kulibaba - Utolsó mérkőzések
M15 Parnu - Fedett | ||||
26.10.21 Kvalifikáció | vs. Pietro Schiavetti | 2-6, 2-6 | a mérkőzés részlete | |
25.10.21 Kvalifikáció 1. fordulója | vs. Jan Osusky | Jan Osusky - nem játszott | a mérkőzés részlete | |
M15 Antalya - Salak | ||||
17.10.21 Kvalifikáció 1. fordulója | vs. Lukas Palovic | 1-6, 1-6 | a mérkőzés részlete | |
M15 Antalya - Salak | ||||
11.10.21 Kvalifikáció 2. fordulója | vs. Samuel Puskar | 6-3, 3-6, 5-10 | a mérkőzés részlete | |
10.10.21 Kvalifikáció 1. fordulója | vs. Moaz Assaf | 6-1, 6-0 | a mérkőzés részlete | |
M15 Parnu - Salak | ||||
02.08.21 Kvalifikáció 1. fordulója | vs. Paul Valsecchi | 0-6, 4-6 | a mérkőzés részlete | |
M15 Monastir - Kemény | ||||
16.12.19 Kvalifikáció 2. fordulója | vs. Ameur Ben Hassen | 1-6, 4-6 | a mérkőzés részlete | |
15.12.19 Kvalifikáció 1. fordulója | vs. Borja Miralles | 6-2, 6-3 | a mérkőzés részlete | |
M15 Monastir - Kemény | ||||
08.12.19 Kvalifikáció 1. fordulója | vs. Pablo Carretero | 6-4, 3-6, 9-11 | a mérkőzés részlete | |
M15 Monastir - Kemény | ||||
01.12.19 Kvalifikáció 1. fordulója | vs. Aziz Ouakaa | 1-6, 2-6 | a mérkőzés részlete | |
M15 Tabarka - Salak | ||||
20.10.19 Kvalifikáció 2. fordulója | vs. William Grant | 3-6, 2-6 | a mérkőzés részlete | |
20.10.19 Kvalifikáció 1. fordulója | vs. Cesar Bouchelaghem | 5-7, 6-4, 10-3 | a mérkőzés részlete | |
M15 Tabarka - Salak | ||||
13.10.19 Kvalifikáció 1. fordulója | vs. Leonardo Lopez Linquet | 3-6, 1-6 | a mérkőzés részlete | |
M15 Tabarka - Salak | ||||
06.10.19 Kvalifikáció 2. fordulója | vs. Jing Long Weng | 6-4, 2-6, 9-11 | a mérkőzés részlete | |
M25 Irpin - Salak | ||||
26.08.19 Kvalifikáció 2. fordulója | vs. Oleg Dolgosheyev | 5-7, 4-6 | a mérkőzés részlete | |
26.08.19 Kvalifikáció 1. fordulója | vs. Jack Oswald | 6-4, 6-4 | a mérkőzés részlete | |
M15 Minsk - Kemény | ||||
20.08.19 Kvalifikáció | vs. Beibit Zhukayev | 1-6, 2-6 | a mérkőzés részlete | |
19.08.19 Kvalifikáció 1. fordulója | vs. Victor Gurevich | 4-6, 6-2, 10-8 | a mérkőzés részlete | |
M15 Irpin - Salak | ||||
13.08.19 1. forduló | vs. Timur Maulenov | 2-6, 6-2, 2-6 | a mérkőzés részlete | |
M15 Tabarka - Salak | ||||
29.07.19 Kvalifikáció 1. fordulója | vs. Anze Arh | 1-6, 6-3, 7-10 | a mérkőzés részlete | |
Estonia F2 - Szőnyeg | ||||
27.10.18 Kvalifikáció 1. fordulója | vs. Robin Erik Parts | 2-6, 6-3, 3-6 | a mérkőzés részlete | |
Turkey F31 - Salak | ||||
08.10.18 Kvalifikáció 2. fordulója | vs. Giuseppe La Vela | 3-6, 1-6 | a mérkőzés részlete | |
06.10.18 Kvalifikáció 1. fordulója | vs. Vital Flurin Leuch | 6-2, 6-2 | a mérkőzés részlete | |
Kazakhstan F8 - Salak | ||||
23.09.18 Kvalifikáció 2. fordulója | vs. Zhan Skindzer | 0-6, 6-1, 6-76 | a mérkőzés részlete | |
Kazakhstan F7 - Salak | ||||
15.09.18 Kvalifikáció 1. fordulója | vs. Artsiom Bardzin | 6-2, 1-6, 2-6 | a mérkőzés részlete | |
Hungary F7 - Salak | ||||
26.08.18 Kvalifikáció 2. fordulója | vs. Isa Mammetgulyyev | 3-6, 1-6 | a mérkőzés részlete | |
25.08.18 Kvalifikáció 1. fordulója | vs. Oliver Varga-Toth | 6-0, 7-5 | a mérkőzés részlete | |
Hungary F6 - Salak | ||||
20.08.18 Kvalifikáció | vs. Isa Mammetgulyyev | 2-6, 1-6 | a mérkőzés részlete | |
18.08.18 Kvalifikáció 2. fordulója | vs. Jan Vehovec | 6-4, 6-4 | a mérkőzés részlete | |
Slovakia F3 - Salak | ||||
06.08.18 Kvalifikáció 2. fordulója | vs. Michal Selecky | 4-6, 6-4, 1-6 | a mérkőzés részlete |