MÉRKŐZÉS
01.07.20 | 1. forduló | Henry Von Der Schulenburg | Gian Luca Tanner | 6-3, 6-3 | All Lower | Salak |
A MÉRKŐZÉS STATISZTIKÁJA
Svájc
23.01.00, 24 Életkor
23.01.00, 24 Életkor
Ország
Születési dátum
Magasság
Súly
Profi évtől
Játszik
Helyezés a világranglistán
Pontok
Prémiumok
Születési dátum
Magasság
Súly
Profi évtől
Játszik
Helyezés a világranglistán
Pontok
Prémiumok
Svájc
12.01.01, 23 Életkor
12.01.01, 23 Életkor
Henry Von Der Schulenburg vs. Gian Luca Tanner - Egymás elleni mérkőzések
01.07.20 | 1. forduló | Henry Von Der Schulenburg | Gian Luca Tanner | 6-3, 6-3 | a mérkőzés részlete | All Lower | Salak |
Henry Von Der Schulenburg form & Gian Luca Tanner form
Henry Von Der Schulenburg - Utolsó mérkőzések
M25 Sion - Salak | ||||
02.09.23 Középdöntő | vs. Anton Matusevich | 5-7, 4-6 | a mérkőzés részlete | |
01.09.23 Negyeddöntő | vs. Damien Wenger | 6-75, 6-3, 7-5 | a mérkőzés részlete | |
31.08.23 2. forduló | vs. Tibo Colson | 6-75, 6-1, 6-3 | a mérkőzés részlete | |
29.08.23 1. forduló | vs. Louroi Martinez | 6-3, 6-3 | a mérkőzés részlete | |
M25 Muttenz - Salak | ||||
15.08.23 1. forduló | vs. Andrey Chepelev | 3-6, 2-6 | a mérkőzés részlete | |
M25 Klosters - Salak | ||||
05.07.23 1. forduló | vs. Oliver Crawford | 4-6, 3-6 | a mérkőzés részlete | |
03.07.23 Kvalifikáció | vs. Yann Marti | 6-1, 6-6, Yann Marti - feladta | a mérkőzés részlete | |
02.07.23 Kvalifikáció 1. fordulója | vs. Facundo Yunis | 6-3, 6-4 | a mérkőzés részlete | |
Zug Challenger - Salak | ||||
24.07.22 Kvalifikáció 1. fordulója | vs. Edoardo Lavagno | 1-6, 2-6 | a mérkőzés részlete | |
M25 Klosters - Salak | ||||
25.06.21 Negyeddöntő | vs. Jakub Paul | 6-73, 2-6 | a mérkőzés részlete | |
24.06.21 2. forduló | vs. Leandro Riedi | 6-4, 6-2 | a mérkőzés részlete | |
22.06.21 1. forduló | vs. Martin Damm | 6-4, 6-4 | a mérkőzés részlete | |
21.06.21 Kvalifikáció | vs. Lukas Palovic | 6-1, 6-3 | a mérkőzés részlete | |
20.06.21 Kvalifikáció 1. fordulója | vs. Ugo Blanchet | 6-2, 4-6, 10-6 | a mérkőzés részlete | |
M25 Klosters - Salak | ||||
16.09.20 1. forduló | vs. Jelle Sels | 4-6, 3-6 | a mérkőzés részlete | |
15.09.20 Kvalifikáció | vs. Louroi Martinez | 6-3, 6-3 | a mérkőzés részlete | |
14.09.20 Kvalifikáció 1. fordulója | vs. Neil Oberleitner | 6-4, 6-1 | a mérkőzés részlete | |
All Lower - Salak | ||||
24.07.20 1. forduló | vs. Dominic Stricker | 0-4, - Henry Von Der Schulenburg - feladta | a mérkőzés részlete | |
03.07.20 1. forduló | vs. Mischa Lanz | 6-3, 7-5 | a mérkőzés részlete | |
02.07.20 1. forduló | vs. Remy Bertola | 6-1, 5-7, 0-4, - Henry Von Der Schulenburg - feladta | a mérkőzés részlete | |
01.07.20 1. forduló | vs. Gian Luca Tanner | 6-3, 6-3 | a mérkőzés részlete | |
M15 Saarlouis - Salak | ||||
01.07.19 Kvalifikáció 1. fordulója | vs. Adrian Obert | 7-63, 3-6, 10-12 | a mérkőzés részlete | |
Germany F14 - Fedett | ||||
02.10.18 Kvalifikáció 2. fordulója | vs. Lukas Engelhardt | 6-3, 4-6, 7-5 | a mérkőzés részlete | |
02.10.18 Kvalifikáció | vs. Marc Sieber | 1-6, 2-6 | a mérkőzés részlete | |
U.S. Open - Kemény | ||||
06.09.18 3. forduló | vs. Jenson Brooksby | 5-7, 2-6 | a mérkőzés részlete | |
04.09.18 2. forduló | vs. Trey Hilderbrand | 6-4, 6-4 | a mérkőzés részlete | |
03.09.18 1. forduló | vs. Deney Wassermann | 6-3, 4-3, Deney Wassermann - feladta | a mérkőzés részlete | |
Wimbledon (juniors) - Fű | ||||
09.07.18 1. forduló | vs. Jack Draper | 1-6, 4-6 | a mérkőzés részlete | |
Switzerland F1 - Szőnyeg | ||||
04.02.18 Kvalifikáció 2. fordulója | vs. Stefan Fiacan | 2-6, 0-1, - Henry Von Der Schulenburg - feladta | a mérkőzés részlete | |
03.02.18 Kvalifikáció 1. fordulója | vs. Nicolas Parizzia | 6-4, 7-5 | a mérkőzés részlete |
Gian Luca Tanner - Utolsó mérkőzések
M15 Heraklion - Kemény | ||||
16.10.23 Kvalifikáció 2. fordulója | vs. Thomas Kostka | 6-3, 1-6, 8-10 | a mérkőzés részlete | |
M15 Sharm - Kemény | ||||
04.10.23 1. forduló | vs. Yurii Dzhavakian | 3-6, 4-6 | a mérkőzés részlete | |
03.10.23 Kvalifikáció | vs. Akram El Sallaly | 6-0, 6-0 | a mérkőzés részlete | |
02.10.23 Kvalifikáció 2. fordulója | vs. Theertha Shashank Macherla | 6-3, 6-1 | a mérkőzés részlete | |
01.10.23 Kvalifikáció 1. fordulója | vs. Daniel Gnjatovic | 6-0, 6-0 | a mérkőzés részlete | |
M15 Sharm - Kemény | ||||
27.09.23 1. forduló | vs. Peter Buldorini | 3-6, 6-4, 5-7 | a mérkőzés részlete | |
M25 Sion - Salak | ||||
29.08.23 1. forduló | vs. Federico Iannaccone | 1-6, 6-2, 6-75 | a mérkőzés részlete | |
28.08.23 Kvalifikáció | vs. Thomas George Brun | 6-0, 6-0 | a mérkőzés részlete | |
27.08.23 Kvalifikáció 1. fordulója | vs. Sacha Ouzilou | 6-0, 6-1 | a mérkőzés részlete | |
M25 Muttenz - Salak | ||||
15.08.23 1. forduló | vs. Florent Bax | 1-6, 4-6 | a mérkőzés részlete | |
M15 Metzingen - Salak | ||||
28.07.23 Negyeddöntő | vs. Liam Gavrielides | 6-3, 5-7, 3-6 | a mérkőzés részlete | |
27.07.23 2. forduló | vs. Leon Schmidt | 6-3, 6-1 | a mérkőzés részlete | |
25.07.23 1. forduló | vs. Tom Gentzsch | 6-2, 6-4 | a mérkőzés részlete | |
24.07.23 Kvalifikáció | vs. Louroi Martinez | 6-1, 6-4 | a mérkőzés részlete | |
23.07.23 Kvalifikáció 2. fordulója | vs. Noah Schlagenhauf | 2-6, 6-1, 10-3 | a mérkőzés részlete | |
23.07.23 Kvalifikáció 1. fordulója | vs. Volker Anhalt | 6-0, 6-0 | a mérkőzés részlete | |
M25 Klosters - Salak | ||||
06.07.23 1. forduló | vs. Benjamin Lock | 2-6, 6-2, 4-6 | a mérkőzés részlete | |
03.07.23 Kvalifikáció | vs. Raffael Schaer | 7-5, 6-0 | a mérkőzés részlete | |
02.07.23 Kvalifikáció 1. fordulója | vs. Lawrence Bataljin | 6-1, 6-2 | a mérkőzés részlete | |
M25 Bourg - Salak | ||||
28.06.23 1. forduló | vs. Alex Marti Pujolras | 1-6, 2-6 | a mérkőzés részlete | |
26.06.23 Kvalifikáció | vs. Raphael Vaksmann | 6-3, 6-1 | a mérkőzés részlete | |
25.06.23 Kvalifikáció 1. fordulója | vs. Yann Wojcik | 6-4, 7-62 | a mérkőzés részlete | |
M15 Saarlouis - Salak | ||||
18.06.23 Kvalifikáció 1. fordulója | vs. Guy Den Heijer | 6-3, 2-6, 8-10 | a mérkőzés részlete | |
M25 Grasse - Salak | ||||
12.06.23 Kvalifikáció 2. fordulója | vs. Loris Pourroy | 3-6, 1-6 | a mérkőzés részlete | |
11.06.23 Kvalifikáció 1. fordulója | vs. Antoni Fabre | 6-3, 6-3 | a mérkőzés részlete | |
M25 Quinta - Kemény | ||||
09.03.23 Kvalifikáció | vs. Michael Zhu | 3-6, 1-6 | a mérkőzés részlete | |
08.03.23 Kvalifikáció 2. fordulója | vs. Julius Augunas | 6-2, 6-0 | a mérkőzés részlete | |
07.03.23 Kvalifikáció 1. fordulója | vs. Hillel Rousseau | 6-1, 6-1 | a mérkőzés részlete | |
M25 Loule - Kemény | ||||
26.02.23 Kvalifikáció 1. fordulója | vs. Joao Dinis Silva | 0-6, 2-6 | a mérkőzés részlete | |
M25 Faro - Kemény | ||||
19.02.23 Kvalifikáció 1. fordulója | vs. Seydina Andre | 3-6, 2-6 | a mérkőzés részlete |