Zadar Challenger - Salak |
22.03.24 Középdöntő | vs. Roman Jebavy/Zdenek Kolar | 7-5, 2-6, 9-11 | | a mérkőzés részlete |
21.03.24 Negyeddöntő | vs. Constantin Frantzen/Hendrik Jebens | 6-3, 3-6, 10-6 | | a mérkőzés részlete |
20.03.24 1. forduló | vs. Jakob Schnaitter/Mark Wallner | 6-3, 7-5 | | a mérkőzés részlete |
Szekesfehervar Challenger - Salak |
12.03.24 1. forduló | vs. Theo Arribage/Vlad Victor Cornea | 2-6, 6-73 | | a mérkőzés részlete |
Tenerife 3 - Kemény |
29.02.24 Negyeddöntő | vs. David Jorda Sanchis/Santiago Rodriguez Taverna | 4-6, 6-3, 7-10 | | a mérkőzés részlete |
28.02.24 1. forduló | vs. Ryan Seggerman/Patrik Trhac | 7-65, 6-2 | | a mérkőzés részlete |
Manama Challenger - Kemény |
15.02.24 1. forduló | vs. Luke Johnson/Skander Mansouri | 3-6, 2-6 | | a mérkőzés részlete |
Koblenz Challenger - Fedett |
30.01.24 1. forduló | vs. Lloyd Harris/Luca Margaroli | 6-72, 1-6 | | a mérkőzés részlete |
Ottignies Louvain - Fedett |
26.01.24 Negyeddöntő | vs. Rafael Matos/Felipe Meligeni Alves | 4-6, 5-7 | | a mérkőzés részlete |
25.01.24 1. forduló | vs. Simon Beaupain/Jack Loge | 6-4, 3-6, 10-4 | | a mérkőzés részlete |
Tenerife 1 - Kemény |
17.01.24 1. forduló | vs. Theo Arribage/Luca Sanchez | 3-6, 2-6 | | a mérkőzés részlete |
Yokkaichi Challenger - Kemény |
29.11.23 1. forduló | vs. James Kent Trotter/Takeru Yuzuki | 4-6, 5-7 | | a mérkőzés részlete |
Yokohama Challenger - Kemény |
21.11.23 1. forduló | vs. Seong Chan Hong/Fajing Sun | 4-6, 2-6 | | a mérkőzés részlete |
Kobe Challenger - Fedett |
17.11.23 Középdöntő | vs. Evan King/Reese Stalder | 2-6, 1-6 | | a mérkőzés részlete |
16.11.23 Negyeddöntő | vs. Blake Ellis/Calum Puttergill | 6-4, 6-3 | | a mérkőzés részlete |
15.11.23 1. forduló | vs. Sho Shimabukuro/Seita Watanabe | 4-6, 6-4, 10-6 | | a mérkőzés részlete |
Matsuyama Challenger - Kemény |
08.11.23 1. forduló | vs. Purav Raja/Ramkumar Ramanathan | 4-6, 7-62, 9-11 | | a mérkőzés részlete |
Olbia Challenger - Kemény |
21.10.23 Döntő | vs. Rithvik Choudary Bollipalli/Arjun Kadhe | 1-6, 3-6 | | a mérkőzés részlete |
20.10.23 Középdöntő | vs. Marco Bortolotti/Sergio Martos Gornes | 7-5, 7-5 | | a mérkőzés részlete |
19.10.23 Negyeddöntő | vs. Benoit Paire/Daniel Rincon | 6-4, 7-5 | | a mérkőzés részlete |
18.10.23 1. forduló | vs. Inigo Cervantes/Jeevan Nedunchezhiyan | 6-2, 4-6, 10-4 | | a mérkőzés részlete |
Malaga Challenger - Kemény |
11.10.23 1. forduló | vs. Julian Cash/Robert Galloway | 7-5, 3-6, 6-10 | | a mérkőzés részlete |
Lisbon Challenger - Salak |
06.10.23 Középdöntő | vs. Karol Drzewiecki/Zdenek Kolar | 4-6, 4-6 | | a mérkőzés részlete |
05.10.23 Negyeddöntő | vs. Pedro Araujo/Fabio Coelho | 6-1, 6-3 | | a mérkőzés részlete |
04.10.23 1. forduló | vs. Joao Domingues/Goncalo Falcao | 6-0, 6-74, 10-8 | | a mérkőzés részlete |
Bad Waltersdorf - Salak |
21.09.23 Negyeddöntő | vs. Constantin Frantzen/Hendrik Jebens | 2-6, 4-6 | | a mérkőzés részlete |
20.09.23 1. forduló | vs. Karol Drzewiecki/Igor Zelenay | 6-3, 7-5 | | a mérkőzés részlete |
Szczecin Challenger - Salak |
14.09.23 Negyeddöntő | vs. Evan King/Reese Stalder | 1-6, 7-65, 7-10 | | a mérkőzés részlete |
13.09.23 1. forduló | vs. Andrea Pellegrino/Cristian Rodriguez | 6-2, 6-2 | | a mérkőzés részlete |
Genova Challenger - Salak |
09.09.23 Döntő | vs. Giovanni Oradini/Lorenzo Rottoli | 4-6, 3-6 | | a mérkőzés részlete |