MÉRKŐZÉS
20.05.18 | Kvalifikáció 2. fordulója | Beibit Zhukayev | Iancu-Lustinian Ghinda | 7-5, 7-5 | Turkey F20 | Salak |
A MÉRKŐZÉS STATISZTIKÁJA
Ország
Születési dátum
Magasság
Súly
Profi évtől
Játszik
Helyezés a világranglistán
Pontok
Prémiumok
Születési dátum
Magasság
Súly
Profi évtől
Játszik
Helyezés a világranglistán
Pontok
Prémiumok
Kanada
20.12.95, 28 Életkor
20.12.95, 28 Életkor
Beibit Zhukayev vs. Iancu-Lustinian Ghinda - Egymás elleni mérkőzések
20.05.18 | Kvalifikáció 2. fordulója | Beibit Zhukayev | Iancu-Lustinian Ghinda | 7-5, 7-5 | a mérkőzés részlete | Turkey F20 | Salak |
Beibit Zhukayev form & Iancu-Lustinian Ghinda form
Beibit Zhukayev - Utolsó mérkőzések
San Luis - Salak | ||||
26.03.24 1. forduló | vs. James Duckworth | 6-74, 6-74 | a mérkőzés részlete | |
25.03.24 Kvalifikáció | vs. Elmar Ejupovic | 3-6, 7-65, 6-3 | a mérkőzés részlete | |
24.03.24 Kvalifikáció 1. fordulója | vs. Alan Fernando Rubio Fierros | 6-4, 7-60 | a mérkőzés részlete | |
Phoenix Challenger - Kemény | ||||
11.03.24 Kvalifikáció 1. fordulója | vs. Vit Kopriva | 7-64, 3-6, 0-5, - Beibit Zhukayev - feladta | a mérkőzés részlete | |
Indian Wells - Kemény | ||||
04.03.24 Kvalifikáció 1. fordulója | vs. Harold Mayot | 3-6, 1-6 | a mérkőzés részlete | |
Lille Challenger - Fedett | ||||
25.02.24 Kvalifikáció 1. fordulója | vs. Marcello Serafini | 4-6, 6-72 | a mérkőzés részlete | |
Doha - Kemény | ||||
17.02.24 Kvalifikáció 1. fordulója | vs. Lukas Klein | 4-6, 3-6 | a mérkőzés részlete | |
Melbourne - Kemény | ||||
11.01.24 Kvalifikáció 2. fordulója | vs. Hugo Gaston | 6-73, 3-6 | a mérkőzés részlete | |
10.01.24 Kvalifikáció 1. fordulója | vs. Nicolas Kicker | 6-1, 6-4 | a mérkőzés részlete | |
Champaign Challenger - Fedett | ||||
15.11.23 2. forduló | vs. Nino Serdarusic | 6-75, 4-6 | a mérkőzés részlete | |
14.11.23 1. forduló | vs. Enrico Dalla Valle | 6-1, 6-1 | a mérkőzés részlete | |
Knoxville Challenger - Fedett | ||||
09.11.23 2. forduló | vs. Nishesh Basavareddy | 4-6, 2-6 | a mérkőzés részlete | |
07.11.23 1. forduló | vs. Titouan Droguet | 6-4, 6-1 | a mérkőzés részlete | |
Charlottesville Challenger - Fedett | ||||
05.11.23 Döntő | vs. Aidan Mayo | 6-3, 6-4 | a mérkőzés részlete | |
04.11.23 Középdöntő | vs. Patrick Kypson | 6-4, 7-64 | a mérkőzés részlete | |
03.11.23 Negyeddöntő | vs. Nino Serdarusic | 6-3, 6-4 | a mérkőzés részlete | |
02.11.23 2. forduló | vs. Inaki Montes-De La Torre | 6-4, 7-68 | a mérkőzés részlete | |
30.10.23 1. forduló | vs. Thai Kwiatkowski | 4-6, 7-63, 7-63 | a mérkőzés részlete | |
Shenzhen 2 - Kemény | ||||
18.10.23 2. forduló | vs. Aleksandar Kovacevic | 4-6, 7-61, 0-6 | a mérkőzés részlete | |
17.10.23 1. forduló | vs. Xiaofei Wang | 6-3, 6-4 | a mérkőzés részlete | |
Shenzhen 1 - Kemény | ||||
13.10.23 Negyeddöntő | vs. Egor Gerasimov | 7-64, 2-6, 3-6 | a mérkőzés részlete | |
12.10.23 2. forduló | vs. Thanasi Kokkinakis | 6-3, 6-4 | a mérkőzés részlete | |
11.10.23 1. forduló | vs. Zhe Li | 6-4, 6-4 | a mérkőzés részlete | |
Shanghai - Kemény | ||||
08.10.23 2. forduló | vs. Karen Khachanov | 6-71, 6-4, 2-6 | a mérkőzés részlete | |
05.10.23 1. forduló | vs. Stefano Napolitano | 7-5, 7-5 | a mérkőzés részlete | |
03.10.23 Kvalifikáció | vs. Dominik Palan | 7-66, 3-6, 6-3 | a mérkőzés részlete | |
02.10.23 Kvalifikáció 1. fordulója | vs. Jason Jung | 4-6, 6-3, 6-3 | a mérkőzés részlete | |
Cary 1 - Kemény | ||||
07.08.23 1. forduló | vs. Adam Walton | 4-6, 3-6 | a mérkőzés részlete | |
Los Cabos - Kemény | ||||
01.08.23 1. forduló | vs. Ilya Ivashka | 6-3, 3-6, 6-75 | a mérkőzés részlete | |
30.07.23 Kvalifikáció | vs. Keegan Smith | 6-3, 6-1 | a mérkőzés részlete |
Iancu-Lustinian Ghinda - Utolsó mérkőzések
M15 Sharm - Kemény | ||||
10.03.20 Kvalifikáció | vs. Jan Pleva | 2-6, 4-6 | a mérkőzés részlete | |
09.03.20 Kvalifikáció 2. fordulója | vs. Tom Abelevich | 6-4, 6-3 | a mérkőzés részlete | |
M15 Sharm - Kemény | ||||
03.03.20 Kvalifikáció | vs. Seita Watanabe | 0-6, 2-6 | a mérkőzés részlete | |
02.03.20 Kvalifikáció 2. fordulója | vs. Aliaksandr Sasnouski | 7-64, 6-1 | a mérkőzés részlete | |
M15 Sharm - Kemény | ||||
24.02.20 Kvalifikáció 2. fordulója | vs. Alexis Canter | 6-71, 4-6 | a mérkőzés részlete | |
23.02.20 Kvalifikáció 1. fordulója | vs. Muhammad Ragy | 6-1, 6-0 | a mérkőzés részlete | |
M15 Sharm - Kemény | ||||
18.02.20 Kvalifikáció | vs. Piotr Grynkowski | 2-6, 3-6 | a mérkőzés részlete | |
17.02.20 Kvalifikáció 2. fordulója | vs. Abdella Nedim Mohammed | 6-1, 6-2 | a mérkőzés részlete | |
16.02.20 Kvalifikáció 1. fordulója | vs. Stevan Popovic | 6-1, 4-6, 10-3 | a mérkőzés részlete | |
M15 Sharm - Kemény | ||||
02.02.20 Kvalifikáció 1. fordulója | vs. Giuseppe Tresca | 3-6, 3-6 | a mérkőzés részlete | |
M15 Cairo - Salak | ||||
27.01.20 Kvalifikáció | vs. Ahmed Mounir | 6-76, 3-6 | a mérkőzés részlete | |
26.01.20 Kvalifikáció 2. fordulója | vs. Matteo Rizzi | 6-2, 6-1 | a mérkőzés részlete | |
M15 Cairo - Salak | ||||
11.12.19 1. forduló | vs. Stefano Battaglino | 0-6, 2-6 | a mérkőzés részlete | |
10.12.19 Kvalifikáció | vs. Ali Zaghloul | 6-1, 6-2 | a mérkőzés részlete | |
09.12.19 Kvalifikáció 2. fordulója | vs. Arpit Sharma | 6-4, 7-63 | a mérkőzés részlete | |
08.12.19 Kvalifikáció 1. fordulója | vs. Anwar Elkamony | 6-0, 6-0 | a mérkőzés részlete | |
M15 Cairo - Salak | ||||
01.12.19 Kvalifikáció 1. fordulója | vs. Karsten Wuyts | 1-6, 5-7 | a mérkőzés részlete | |
M15 Cairo - Salak | ||||
24.11.19 Kvalifikáció 1. fordulója | vs. Egill Sigurdsson | 1-6, 2-6 | a mérkőzés részlete | |
M15 Sharm - Kemény | ||||
19.11.19 Kvalifikáció 2. fordulója | vs. Yuichiro Inui | 3-6, 3-6 | a mérkőzés részlete | |
17.11.19 Kvalifikáció 1. fordulója | vs. Svyatoslav Ilnytskyy | 6-4, 5-7, 10-6 | a mérkőzés részlete | |
M15 Sharm - Kemény | ||||
10.11.19 Kvalifikáció 1. fordulója | vs. Roland Stuurman | 2-6, 2-6 | a mérkőzés részlete | |
M15 Sharm - Kemény | ||||
04.11.19 Kvalifikáció 2. fordulója | vs. Oleksandr Ovcharenko | 2-6, 0-6 | a mérkőzés részlete | |
03.11.19 Kvalifikáció 1. fordulója | vs. Svyatoslav Ilnytskyy | 6-73, 6-3, 10-6 | a mérkőzés részlete | |
M15 Sharm - Kemény | ||||
29.10.19 Kvalifikáció | vs. Boris Pokotilov | 2-6, 6-3, 3-10 | a mérkőzés részlete | |
28.10.19 Kvalifikáció 2. fordulója | vs. Shamirul Shahril Mohd Adam Das | 6-2, 6-1 | a mérkőzés részlete | |
27.10.19 Kvalifikáció 1. fordulója | vs. Igor Solomatin | 6-2, 6-4 | a mérkőzés részlete | |
M15 Sharm - Kemény | ||||
08.10.19 Kvalifikáció | vs. Tomas Papik | 6-74, 2-6 | a mérkőzés részlete | |
07.10.19 Kvalifikáció 2. fordulója | vs. Michal Wozniak | 6-3, 1-6, 10-4 | a mérkőzés részlete | |
06.10.19 Kvalifikáció 1. fordulója | vs. James Boyd | 6-4, 6-2 | a mérkőzés részlete | |
M15 Sharm - Kemény | ||||
30.09.19 Kvalifikáció 2. fordulója | vs. Stylianos Poutis | 6-2, 3-6, 4-10 | a mérkőzés részlete |