Születési dátum: 30.04.93, 30 Életkor
évösszegzésKeménySalakFedettSzőnyegAkril
20175/20/05/20/00/00/00/0
sikeres. %71.43 %0 %71.43 %0 %0 %0 %0 %
INFO: győzelem/vereség (klikkeljen a kivál. évre ill. a felületre a mérkőzések megjelenítéséhez)

Marco Bortolotti/Oriol Roca Batalla / nem lejátszott / utolsó

nincs találat semilyen mérkőzésre

Marco Bortolotti/Oriol Roca Batalla form

Marco Bortolotti/Oriol Roca Batalla / az utolsó 50 mérkőzés

18.12.17NegyeddöntőMarco Bortolotti/Oriol Roca BatallaIgnasi De Rueda De Genover/Nikolas Sanchez-Izquierdo6-4, 1-1, Ignasi De Rueda De Genover/Nikolas Sanchez-Izquierdo - feladtagyőzelmeka mérkőzés részleteTunisia Tunisia F40 Salak
18.12.17KözépdöntőManuel Guinard/Clement TaburMarco Bortolotti/Oriol Roca Batalla6-3, 6-3 vereséga mérkőzés részlete
18.12.171. fordulóMarco Bortolotti/Oriol Roca BatallaDaniele Catini/Antonio Zucca6-2, 6-3 győzelmeka mérkőzés részlete
11.12.171. fordulóMarco Bortolotti/Oriol Roca BatallaGiuliano Benedetti/Daniele Catini6-2, 6-1 győzelmeka mérkőzés részleteTunisia Tunisia F39 Salak
11.12.17NegyeddöntőMarco Bortolotti/Oriol Roca BatallaGiovanni Cozzolino/Luca Narcisi6-4, 6-2 győzelmeka mérkőzés részlete
11.12.17DöntőRaul Brancaccio/Goncalo OliveiraMarco Bortolotti/Oriol Roca Batalla7-65, 6-2 vereséga mérkőzés részlete
11.12.17KözépdöntőMarco Bortolotti/Oriol Roca BatallaMathieu Perchicot/Clement Tabur6-1, 6-1 győzelmeka mérkőzés részlete