Tenisz eredmények élő és tenisz statisztikák

Férfi Egyéni Fedett Belgium Antwerp Eredmény 1 2 3 4 5
18.10.19
11:00
Negyeddöntő
Stan Wawrinka [4WC]  
Gilles Simon  
Férfi Egyéni Fedett Sweden Stockholm Eredmény 1 2 3 4 5
18.10.19
11:00
Negyeddöntő
Filip Krajinovic  
Yoshihito Nishioka  
18.10.19
11:00
Negyeddöntő
Pablo Carreno-Busta [5]  
Sam Querrey  
Férfi Egyéni Szőnyeg Germany Ismaning Challenger Eredmény 1 2 3 4 5
18.10.19
11:00
Negyeddöntő
Daniel Masur [15]  
Maxime Cressy [12]  
Férfi Egyéni Fedett Russia Moscow Eredmény 1 2 3 4 5
18.10.19
10:00
Negyeddöntő
Andreas Seppi  
Karen Khachanov [2]  
18.10.19
10:00
Negyeddöntő
Adrian Mannarino [7]  
Dusan Lajovic [4]  
Férfi Egyéni Salak Turkey M15 Antalya Eredmény 1 2 3 4 5
18.10.19
09:00
Negyeddöntő
Mate Valkusz [4]  
Lucas Krainer  
18.10.19
09:00
Negyeddöntő
Milan Welte [JR]  
Fabian Marozsan  
18.10.19
09:00
Negyeddöntő
Lorenzo Musetti [1]  
Tomas Jirousek [8]  
18.10.19
10:30
Negyeddöntő
Peter Fajta [JR]  
Stefan Palosi  
Férfi Egyéni Kemény Uzbekistan M15 Bukhara Eredmény 1 2 3 4 5
18.10.19
00:00
Negyeddöntő
Shalva Dzhanashia [3]  
Beibit Zhukayev [6]  
18.10.19
00:00
Negyeddöntő
Ivan Liutarevich  
Aliaksandr Liaonenka  
18.10.19
07:00
Negyeddöntő
Maxim Ratniuk [7]  
Ibrokhimjon Urinov [q]  
18.10.19
08:30
Negyeddöntő
Egor Noskin  
Sergey Shipilov [q]  
Férfi Egyéni Kemény Republic of Korea M15 Changwon Eredmény 1 2 3 4 5
18.10.19
03:00
Negyeddöntő
Hong Chung [WC]  
Sanhui Shin  
18.10.19
03:00
Negyeddöntő
Yuta Shimizu [1]  
Jung-Woong Na [8]  
18.10.19
03:00
Negyeddöntő
Shintaro Mochizuki [JR]  
Naoki Nakagawa  
18.10.19
04:30
Negyeddöntő
Dusty H. Boyer [6]  
Ryohei Tagata  
Férfi Egyéni Kemény Qatar M15 Doha Eredmény 1 2 3 4 5
18.10.19
00:00
Negyeddöntő
Adrian Obert [8]  
Ricardo Rodriguez-Pace [4]  
Férfi Egyéni Kemény Spain M15 Getafe Madrid Eredmény 1 2 3 4 5
18.10.19
00:00
Negyeddöntő
Alexander Zhurbin [1]  
Nicolas Alvarez Varona [JR]  
18.10.19
00:00
Negyeddöntő
Lucas Catarina [3]  
David Jorda Sanchis  
18.10.19
00:00
Negyeddöntő
Anton Matusevich  
Carlos Boluda-Purkiss [2]  
Férfi Egyéni Szőnyeg Czech Republic M15 Olomouc Eredmény 1 2 3 4 5
18.10.19
00:00
Negyeddöntő
Robin Stanek  
Petr Michnev [q]  
18.10.19
00:00
Negyeddöntő
Petr Nouza [6]  
Niels Lootsma [3]  
Férfi Egyéni Kemény Egypt M15 Sharm El Eredmény 1 2 3 4 5
18.10.19
00:00
Negyeddöntő
Riccardo Maiga  
Pablo Vivero Gonzalez [4]  
18.10.19
00:00
Negyeddöntő
Karim-Mohamed Maamoun [1]  
Illya Beloborodko [JR]  
18.10.19
00:00
Negyeddöntő
Boris Pokotilov  
Francesco Vilardo  
18.10.19
00:00
Negyeddöntő
Naoki Tajima [8]  
Marek Gengel  
Férfi Egyéni Salak Tunisia M15 Tabarka Eredmény 1 2 3 4 5
18.10.19
00:00
Negyeddöntő
Pol Toledo Bague [1]  
Fermin Tenti  
18.10.19
00:00
Negyeddöntő
Nicolas Alberto Arreche [4]  
Octavio Volpi [q]  
18.10.19
00:00
Negyeddöntő
Duje Ajdukovic [6]  
Benjamin Dhoe  
18.10.19
00:00
Negyeddöntő
Lorenzo Bocchi [8]  
Manuel Pena Lopez [3]  
Férfi Egyéni Kemény Nigeria M25+H Lagos Eredmény 1 2 3 4 5
18.10.19
10:00
Negyeddöntő
Gianni Mina  
Takanyi Garanganga [6]  
18.10.19
10:00
Negyeddöntő
Calvin Hemery [5]  
Benjamin Lock [2]  
18.10.19
10:00
Negyeddöntő
David Pichler [4]  
Aldin Setkic [7]  
Férfi Egyéni Fedett France M25+H Rodez Eredmény 1 2 3 4 5
18.10.19
10:00
Negyeddöntő
Dan Added [6]  
Benjamin Bonzi [2]  
Férfi Egyéni Kemény China Ningboo Challenger Eredmény 1 2 3 4 5
18.10.19
05:00
Negyeddöntő
Alejandro Davidovich Fokina [3]  
Borna Gojo  
18.10.19
06:00
Negyeddöntő
Prajnesh Gunneswaran [1]  
Steven Diez [11]  
18.10.19
07:00
Negyeddöntő
Hiroki Moriya  
Bradley Klahn [2]  
18.10.19
08:00
Negyeddöntő
Frederico Ferreira Silva  
Yasutaka Uchiyama [4]  
Női Egyéni Fedett Luxembourg Luxembourg Eredmény 1 2 3 4 5
18.10.19
11:00
Negyeddöntő
Laura Siegemund  
Elena Rybakina [3]  
18.10.19
11:00
Negyeddöntő
Margarita Gasparyan  
Anna Blinkova [8]  
Női Egyéni Fedett Russia Moscow Eredmény 1 2 3 4 5
18.10.19
10:00
Negyeddöntő
Kirsten Flipkens [q]  
Belinda Bencic [3]  
18.10.19
10:00
Negyeddöntő
Kristina Mladenovic  
Kiki Bertens [2]  
18.10.19
10:00
Negyeddöntő
Karolina Muchova  
Ekaterina Alexandrova [8]  
Női Egyéni Kemény China W100 Suzhou Eredmény 1 2 3 4 5
18.10.19
05:00
Negyeddöntő
Peangtarn Plipuech [q]  
Shuai Peng [3]  
18.10.19
05:00
Negyeddöntő
Lin Zhu [4]  
Ankita Raina  
18.10.19
06:20
Negyeddöntő
Yafan Wang [1]  
Natalija Kostic  
18.10.19
06:20
Negyeddöntő
Clara Tauson [q]  
Nao Hibino [2]  
Női Egyéni Kemény Turkey W15 Antalya Eredmény 1 2 3 4 5
18.10.19
09:00
Negyeddöntő
Petia Arshinkova [5]  
Lina Gjorcheska [2]  
18.10.19
09:00
Negyeddöntő
Gabriella Taylor [1]  
Ayla Aksu  
18.10.19
09:00
Negyeddöntő
Anastasia Tikhonova  
Eva Vedder [7]  
18.10.19
10:30
Negyeddöntő
Magdalena Pantuckova [8]  
Eliessa Vanlangendonck  
Női Egyéni Kemény Thailand W15 Hua Hin Eredmény 1 2 3 4 5
18.10.19
05:00
Negyeddöntő
Misaki Matsuda  
Moyuka Uchijima [4]  
18.10.19
05:00
Negyeddöntő
Yeon Woo Ku [JR]  
Mananchaya Sawangkaew [5]  
18.10.19
05:00
Negyeddöntő
Sakura Hosogi  
Chang Liu [2]  
18.10.19
05:00
Negyeddöntő
Jiangxue Han [JR]  
Olga Helmi [q]  
Női Egyéni Kemény Egypt W15 Sharm El Eredmény 1 2 3 4 5
18.10.19
00:00
Negyeddöntő
Timea Jaruskova [8]  
Dasha Ivanova [2]  
18.10.19
00:00
Negyeddöntő
Paige Cline [q]  
Viktoriya Kanapatskaya  
18.10.19
00:00
Negyeddöntő
Valentina Ryser  
Constance Sibille [3]  
18.10.19
00:00
Negyeddöntő
Ivana Sebestova  
Linnea Malmqvist [5]  
Női Egyéni Salak Georgia W15 Telavi Eredmény 1 2 3 4 5
18.10.19
09:00
Középdöntő
Oana Georgeta Simion [1]  
Darya Astakhova [4]  
18.10.19
09:00
Középdöntő
Daria Kudashova [6]  
Anna Siskova [2]  
Női Egyéni Szőnyeg Japan W25 Hamamatsu Eredmény 1 2 3 4 5
18.10.19
03:00
Negyeddöntő
Eri Hozumi  
Ayano Shimizu [2]  
18.10.19
03:00
Negyeddöntő
Hiromi Abe [WC]  
Kanako Morisaki [q]  
18.10.19
04:20
Negyeddöntő
Paula Badosa Gibert [1]  
Miharu Imanishi [5]  
18.10.19
04:20
Negyeddöntő
Mei Yamaguchi  
Akiko Omae [3]  
Női Egyéni Kemény Nigeria W25 Lagos Eredmény 1 2 3 4 5
18.10.19
11:00
Negyeddöntő
Laura Pigossi [7]  
Nastja Kolar [4]  
18.10.19
11:00
Negyeddöntő
Sandra Samir [3]  
Rutuja Bhosale [5]  
18.10.19
11:00
Negyeddöntő
Seone Mendez [1]  
Riya Bhatia [6]  
18.10.19
11:00
Negyeddöntő
Barakat Oyinlomo Quadre [WC]  
Valeriya Strakhova [2]  
Női Egyéni Salak Spain W25 Seville Eredmény 1 2 3 4 5
18.10.19
11:00
Negyeddöntő
Mayar Sherif [7]  
Cristina Bucsa [3q]  
Női Egyéni Salak Hungary W60 Szekesfehervar Eredmény 1 2 3 4 5
18.10.19
11:00
Negyeddöntő
Danka Kovinic [1]  
Irina Maria Bara  
18.10.19
11:00
Negyeddöntő
Rebecca Sramkova [8]  
Irina-Camelia Begu [2]  
Férfi Páros Fedett Belgium Antwerp Eredmény 1 2 3 4 5
18.10.19
12:00
Negyeddöntő
Kevin Krawietz/Andreas Mies [1]  
Sander Arends/David Pel  
18.10.19
12:00
Negyeddöntő
Paolo Lorenzi/Jannik Sinner [ALT]  
Pablo Cuevas/Maximo Gonzalez  
Férfi Páros Fedett Sweden Stockholm Eredmény 1 2 3 4 5
18.10.19
12:00
Negyeddöntő
Mate Pavic/Bruno Soares [3]  
Radu Albot/Robert Lindstedt  
Férfi Páros Fedett Russia Moscow Eredmény 1 2 3 4 5
18.10.19
11:00
Középdöntő
Thomas Fabbiano/Andreas Seppi  
Marcelo Demoliner/Matwe Middelkoop [4]  
Férfi Páros Kemény China Ningboo Challenger Eredmény 1 2 3 4 5
18.10.19
00:00
Középdöntő
Ji Sung Nam/Min-Kyu Song  
Alex Bolt/Matt Reid  
<