Austria Austria F7 / Férfi Egyéni / Salak Eredmény 1 2 3 4 5
10:30
2. forduló
Omar Giacalone [5]
Hugo Dellien
12:00
2. forduló
Thomas Statzberger [q]
Petr Michnev [6]
12:00
2. forduló
Gian Marco Moroni [q]
Kevin Krawietz [2]
14:00
2. forduló
Matteo Viola [1]
Jurij Rodionov [WC]
Belarus Belarus F3 / Férfi Egyéni / Kemény Eredmény 1 2 3 4 5
09:00
Negyeddöntő
Dzmitry Zhyrmont [1]
Andrei Vasilevski [8]
09:00
Negyeddöntő
Anil Yuksel [7]
Denys Mylokostov
10:30
Negyeddöntő
Sergey Betov [6]
Denis Yevseyev [q]
10:30
Negyeddöntő
Markos Kalovelonis [3]
Vasko Mladenov
Belgium Belgium F11 / Férfi Egyéni / Salak Eredmény 1 2 3 4 5
12:00
Negyeddöntő
Joran Vliegen [7]
Maxime Authom [2]
13:00
Negyeddöntő
Yannick Vandenbulcke [PR]
Tom Farquharson [q]
13:30
Negyeddöntő
Romain Barbosa [3]
Omar Salman [5]
17:30
Negyeddöntő
Jakob Sude
Dennis Bogaert [q]
Egypt Egypt F21 / Férfi Egyéni / Kemény Eredmény 1 2 3 4 5
18:00
2. forduló
Sam Barry [1]
Dmytro Badanov
18:00
2. forduló
Benjamin Lock
Anis Ghorbel [6]
18:00
2. forduló
Bernardo Saraiva [q]
Roman Safiullin [5]
18:00
2. forduló
Mikael Riondy
Michal Konecny [2]
19:30
2. forduló
Hiroyasu Ehara [7]
Cristian Carli
19:30
2. forduló
Marek Jaloviec [8]
Olexiy Kolisnyk
19:30
2. forduló
Alexander Merino [q]
Miguel Semedo [q]
19:30
2. forduló
Stefan Skadarka [q]
Niklas Johansson [q]
Germany Germany F12 / Férfi Egyéni / Salak Eredmény 1 2 3 4 5
10:00
2. forduló
Julian Lenz
Libor Salaba [3]
10:30
2. forduló
Wilson Leite
Oscar Otte [5]
11:30
2. forduló
Dominik Boehler
Adrian Bodmer [q]
12:00
2. forduló
Jean-Marc Werner
Johannes Haerteis
13:00
2. forduló
Louis Wessels [7]
Michal Schmid
14:30
2. forduló
Tom Schonenberg
Tobias Simon [6]
14:30
2. forduló
Naoki Nakagawa [q]
Alexander Lazov [2]
17:00
2. forduló
Peter Torebko [1]
Hannes Wagner
Indonesia Indonesia F2 / Férfi Egyéni / Kemény Eredmény 1 2 3 4 5
04:00
Negyeddöntő
Christopher Rungkat [4]
Sasi Kumar Mukund [5]
04:00
Negyeddöntő
Sami Reinwein [7]
Kento Takeuchi [2]
04:00
Negyeddöntő
Cheng-Yu Yu
Masato Shiga [6]
05:40
Negyeddöntő
Soichiro Moritani
Lucas Gomez [3]
Italy Italy F26 / Férfi Egyéni / Kemény Eredmény 1 2 3 4 5
13:00
Negyeddöntő
Gianluca Di Nicola
Yannick Jankovits [2]
15:00
Negyeddöntő
Hugo Grenier [8]
Frederik Nielsen [4]
19:00
Negyeddöntő
Alessandro Bega [1]
Francesco Vilardo [6]
21:00
Negyeddöntő
Edward Corrie [3]
Matteo Trevisan
Republic of Korea Korea F6 / Férfi Egyéni / Salak Eredmény 1 2 3 4 5
04:00
Negyeddöntő
Cheong-Eui Kim [3]
Yong-Kyu Lim [8]
04:00
Negyeddöntő
Ju-Hae Moon [q]
Ji Sung Nam
04:00
Negyeddöntő
Min-Kyu Song [6]
Young Seok Kim
05:50
Negyeddöntő
Makoto Ochi [1]
Sho Katayama [5]
Italy Manerbio Challenger / Férfi Egyéni / Salak Eredmény 1 2 3 4 5
13:30
2. forduló
Nikola Mektic [q]
Leonardo Mayer [5]
13:30
2. forduló
Fabiano De Paula [PR]
Taro Daniel [2]
14:40
2. forduló
Filip Krajinovic [8]
Adrian Ungur
17:30
2. forduló
Gerald Melzer [1]
Walter Trusendi [q]
Holland Netherlands F6 / Férfi Egyéni / Salak Eredmény 1 2 3 4 5
11:30
2. forduló
Gijs Brouwer [SE]
Jelle Sels [8]
11:30
2. forduló
Gabriel Petit
Benjamin Bonzi [3]
14:00
2. forduló
Jesse Huta Galung [1]
Botic Van De Zandschulp
18:00
2. forduló
Boy Westerhof [PR]
Roy De Valk
Poland Poland F6 / Férfi Egyéni / Salak Eredmény 1 2 3 4 5
11:00
2. forduló
Jose Pereira
Maxime Janvier [8]
12:30
2. forduló
Marek Gengel [q]
Daniel Masur [2]
13:00
2. forduló
Andriej Kapas [SE]
Marcin Gawron
14:30
2. forduló
Gerard Granollers [6]
David Pel [q]
16:00
2. forduló
Grzegorz Panfil [q]
Maximilian Neuchrist
Romania Romania F14 / Férfi Egyéni / Salak Eredmény 1 2 3 4 5
09:00
2. forduló
Gabriel Alejandro Hidalgo [5]
Bogdan Borza
09:00
2. forduló
Marius Frosa [q]
Mitchell Thomas Mcdaniels [q]
09:00
2. forduló
Tomas Gerini [q]
Vadim Alekseenko [8]
10:30
2. forduló
Teodor-Dacian Craciun
Petru-Alexandru Luncanu [2]
10:30
2. forduló
Andrei Stefan Apostol
Nicolae Frunza [4]
10:30
2. forduló
Nicolas Jarry [3]
Luca Giacomini
12:00
2. forduló
Dimitar Kuzmanov [1]
Daniil Zarichanskyy [q]
12:00
2. forduló
Santiago Maresca [q]
Cristobal Saavedra-Corvalan [7]
Spain Spain F27 / Férfi Egyéni / Salak Eredmény 1 2 3 4 5
12:30
Negyeddöntő
Jaume Pla Malfeito [7]
Alvaro Lopez San Martin
13:30
Negyeddöntő
Alberto Brizzi [PR]
Ricardo Rodriguez-Pace [8WC]
18:30
Negyeddöntő
Alberto Romero De Avila Senise
Gonzalo Villanueva
18:30
Negyeddöntő
Nicola Kuhn [WC]
Mario Vilella Martinez [2]
Switzerland Switzerland F4 / Férfi Egyéni / Salak Eredmény 1 2 3 4 5
10:00
Negyeddöntő
Laurent Lokoli [5]
Goncalo Oliveira [4]
10:00
Negyeddöntő
Fabien Reboul
Cristian Villagran
11:30
Negyeddöntő
Adrien Bossel [6]
Federico Coria [2]
11:30
Negyeddöntő
Johan Nikles
Gibril Diarra
Thailand Thailand F1 / Férfi Egyéni / Kemény Eredmény 1 2 3 4 5
05:00
Negyeddöntő
Thales Turini
N.Sriram Balaji [8]
USA New York / Férfi Egyéni / Kemény Eredmény 1 2 3 4 5
17:00
Kvalifikáció 2. fordulója
Alejandro Gonzalez
Albert Montanes
17:00
Kvalifikáció 2. fordulója
Thomas Fabbiano
Yannik Reuter
17:00
Kvalifikáció 2. fordulója
Henri Laaksonen
Laslo Djere
17:00
Kvalifikáció 2. fordulója
Ryan Harrison
Joris De Loore
17:00
Kvalifikáció 2. fordulója
Jozef Kovalik
Marko Tepavac
17:00
Kvalifikáció 2. fordulója
Tristan Lamasine
Marco Chiudinelli
19:00
Kvalifikáció 2. fordulója
Jurgen Melzer
Guido Andreozzi
19:00
Kvalifikáció 2. fordulója
Daniel Brands
Frank Dancevic
19:00
Kvalifikáció 2. fordulója
Tim Smyczek
Guilherme Clezar
19:00
Kvalifikáció 2. fordulója
Alexander Sarkissian
Quentin Halys
20:50
Kvalifikáció 2. fordulója
Vincent Millot
Enrique Lopez-Perez
20:50
Kvalifikáció 2. fordulója
Steven Diez
Blaz Kavcic
20:50
Kvalifikáció 2. fordulója
Noah Rubin
Michael Berrer
20:50
Kvalifikáció 2. fordulója
Steve Darcis
Duckhee Lee
21:00
Kvalifikáció 2. fordulója
Konstantin Kravchuk
Christian Harrison
21:00
Kvalifikáció 2. fordulója
Aleksandr Nedovesov
Darian King
21:00
Kvalifikáció 2. fordulója
Joao Souza
Matthias Bachinger
21:00
Kvalifikáció 2. fordulója
Lorenzo Giustino
Di Wu
21:00
Kvalifikáció 2. fordulója
Marton Fucsovics
Maximo Gonzalez
21:00
Kvalifikáció 2. fordulója
Matthew Barton
Jan Satral
21:00
Kvalifikáció 2. fordulója
Mitchell Krueger
Saketh-Sai Myneni
21:00
Kvalifikáció 2. fordulója
Dennis Novikov
Pedja Krstin
21:00
Kvalifikáció 2. fordulója
Karen Khachanov
Adrian Menendez-Maceiras
21:00
Kvalifikáció 2. fordulója
Ryan Shane
Ilya Ivashka
USA Winston-Salem / Férfi Egyéni / Kemény Eredmény 1 2 3 4 5
21:00
Negyeddöntő
Richard Gasquet [1]
John Millman
22:20
Negyeddöntő
Pablo Carreno-Busta [16]
Andrey Kuznetsov [12]
23:00
Negyeddöntő
Yen-Hsun Lu
Roberto Bautista Agut [2WC]
Italy Bagnatica / Női Egyéni / Salak Eredmény 1 2 3 4 5
00:00
Negyeddöntő
Katarzyna Piter [5]
Conny Perrin [2]
13:00
2. forduló
Deborah Chiesa [q]
Julia Grabher
14:30
2. forduló
Claudia Giovine [q]
Natasha Piludu [q]
19:00
2. forduló
Cristina Dinu [1]
Anna Blinkova
20:30
2. forduló
Olga Saez Larra [7]
Maria Marfutina
Romania Bucharest / Női Egyéni / Salak Eredmény 1 2 3 4 5
10:00
2. forduló
Elena Bogdan
Ylona-Georgiana Ghioroaie
10:00
2. forduló
Georgia Andreea Craciun [WC]
Irina Fetecau [8]
11:30
2. forduló
Teodora Stinga [q]
Sabrina Santamaria [2]
11:30
2. forduló
Adriana Sosnovschi [q]
Miriam Bianca Bulgaru
11:30
2. forduló
Anamaria Kiszner Luca [WC]
Julia Stamatova [4]
13:00
2. forduló
Cristina Ene [6]
Andreea Prisacariu [WC]
Hungary Bukfurdo / Női Egyéni / Salak Eredmény 1 2 3 4 5
11:00
2. forduló
Georgina Garcia-Perez
Mihaela Buzarnescu [5]
11:00
2. forduló
Reka-Luca Jani [1]
Fanny Stollar
11:00
2. forduló
Agnes Bukta [q]
Tereza Martincova [2]
12:30
2. forduló
Vanda Lukacs [WC]
Olga Ianchuk
12:30
2. forduló
Fiona Ferro [4]
Magdalena Frech
12:30
2. forduló
Dalma Galfi [6]
Kristina Schmiedlova [q]
14:30
2. forduló
Michaela Honcova
Barbora Krejcikova [3]
14:30
2. forduló
Tena Lukas [7]
Gabriela Pantuckova
Croatia Cakovec / Női Egyéni / Salak Eredmény 1 2 3 4 5
11:00
Negyeddöntő
Gabriela Horackova
Barbara Kotelesova
11:00
Negyeddöntő
Monika Kilnarova
Ani Vangelova [7]
12:30
Negyeddöntő
Sandra Jamrichova
Diana Sumova [3]
12:30
Negyeddöntő
Magdalena Pantuckova [1]
Barbora Miklova
Colombia Cali / Női Egyéni / Salak Eredmény 1 2 3 4 5
17:30
Negyeddöntő
Camila Giangreco Campiz [7]
Fernanda Brito [2]
17:30
Negyeddöntő
Stephanie Nemtsova
Emiliana Arango [WC]
19:00
Negyeddöntő
Harmony Tan [3]
Noelia Zeballos
20:30
Negyeddöntő
Dominique Schaefer
Sofya Zhuk [4]
Switzerland Caslano / Női Egyéni / Salak Eredmény 1 2 3 4 5
12:00
Negyeddöntő
Karin Kennel [5]
Georgia Brescia [2]
12:00
Negyeddöntő
Emily Arbuthnott [4]
Eleonora Molinaro [q]
13:30
Negyeddöntő
Cristiana Ferrando [1]
Nina Stadler
17:00
Negyeddöntő
Ylena In-Albon
Tess Sugnaux [3]
USA New Haven / Női Egyéni / Kemény Eredmény 1 2 3 4 5
19:00
Negyeddöntő
Johanna Larsson [LL]
Roberta Vinci [2]
21:00
Negyeddöntő
Elina Svitolina [10]
Elena Vesnina
21:30
Negyeddöntő
Petra Kvitova [6]
Ekaterina Makarova
Ukraine Kharkiv / Női Egyéni / Salak Eredmény 1 2 3 4 5
10:00
Negyeddöntő
Viktoria Kamenskaya [4]
Valentyna Ivakhnenko [7]
10:00
Negyeddöntő
Anastasiya Komardina [5]
Valentini Grammatikopoulou [2]
10:00
Negyeddöntő
Anna Kalinskaya [1]
Basak Eraydin [6]
11:30
Negyeddöntő
Ganna Poznikhirenko [q]
Polina Monova
Germany Nuernberg / Női Egyéni / Salak Eredmény 1 2 3 4 5
00:00
Negyeddöntő
Sina Haas [WC]
Anastasia Detiuc
00:00
Negyeddöntő
Katharina Gerlach [5]
Jade Suvrijn [2]
15:30
Negyeddöntő
Lena-Marie Hofmann [WC]
Chiara Grimm [4]
15:30
Negyeddöntő
Katharina Hobgarski [1]
Petra Krejsova [8]
Austria Poertschach / Női Egyéni / Salak Eredmény 1 2 3 4 5
10:30
2. forduló
Lenka Jurikova [1]
Karoline Kurz
10:30
2. forduló
Alexandra Walters
Gozal Ainitdinova [4]
10:30
2. forduló
Chiara De Vito [q]
Caroline Ilowska
10:30
2. forduló
Livia Kraus [q]
Alice Balducci [6]
10:30
2. forduló
Mira Antonitsch [7]
Yijia Shao
12:00
2. forduló
Polona Rebersak
Manca Pislak [5]
12:00
2. forduló
Miriam Kolodziejova
Verena Hofer
12:00
2. forduló
Mary Ann Liu [q]
Marlies Szupper
Holland Rotterdam / Női Egyéni / Salak Eredmény 1 2 3 4 5
10:00
2. forduló
Karen Barritza [4]
Nikki Luttikhuis
10:00
2. forduló
Chiara Scholl [6]
Clemence Fayol
10:00
2. forduló
Laura Heinrichs [q]
Sviatlana Pirazhenka [7]
10:00
2. forduló
Nina Kruijer [WC]
Josephine Boualem [2]
11:30
2. forduló
Andrea Ka
Phillis Vanenburg [WC]
11:30
2. forduló
Alana Parnaby [q]
Katharina Hering
13:00
2. forduló
Elyne Boeykens [1]
Noa Liauw A Fong [q]
13:00
2. forduló
Julyette Steur
Chloe Paquet [3]
Egypt Sharm El Sheikh / Női Egyéni / Kemény Eredmény 1 2 3 4 5
18:00
2. forduló
Rishika Sunkara [7]
Ines Murta
18:00
2. forduló
Anette Munozova
Ana Veselinovic [4]
18:00
2. forduló
Farah Yasser Abd El Wahab [q]
Mirabelle Njoze [8]
18:00
2. forduló
Linnea Malmqvist
Dhruthi Tatachar Venugopal
19:30
2. forduló
Despina Papamichail [3]
Lamis Alhussein Abdel Aziz
19:30
2. forduló
Valeria Bhunu [6]
Sharrmadaa Baluu
19:30
2. forduló
Fiona Codino
Snehadevi S Reddy [2]
19:30
2. forduló
Minami Akiyama [WC]
Tereza Mihalikova [5]
Japan Tsukuba / Női Egyéni / Kemény Eredmény 1 2 3 4 5
05:40
2. forduló
Riko Sawayanagi [1]
Yuuki Tanaka
06:00
2. forduló
Shiho Akita
Peangtarn Plipuech [6]
08:30
2. forduló
Olivia Tjandramulia
Junri Namigata [8]
09:10
2. forduló
Greetje Minnen [5]
Xiaodi You
USA New York / Női Egyéni / Kemény Eredmény 1 2 3 4 5
17:00
Kvalifikáció 2. fordulója
Mandy Minella
Aryna Sabalenka
17:00
Kvalifikáció 2. fordulója
Amandine Hesse
Francoise Abanda
17:00
Kvalifikáció 2. fordulója
Ana Bogdan
Ysaline Bonaventure
17:00
Kvalifikáció 2. fordulója
Kai-Lin Zhang
Kristie Ahn
17:00
Kvalifikáció 2. fordulója
Montserrat Gonzalez
Ivana Jorovic
17:00
Kvalifikáció 2. fordulója
Eri Hozumi
Amanda Anisimova
17:00
Kvalifikáció 2. fordulója
Viktoriya Tomova
Ekaterina Alexandrova
19:00
Kvalifikáció 2. fordulója
Sesil Karatantcheva
Elise Mertens
19:00
Kvalifikáció 2. fordulója
Kristyna Pliskova
Aleksandra Krunic
19:00
Kvalifikáció 2. fordulója
Asia Muhammad
Cindy Burger
19:00
Kvalifikáció 2. fordulója
Shuko Aoyama
Elitsa Kostova
19:00
Kvalifikáció 2. fordulója
An-Sophie Mestach
Jessica Pegula
19:00
Kvalifikáció 2. fordulója
Jovana Jaksic
Nadia Podoroska
19:00
Kvalifikáció 2. fordulója
Risa Ozaki
Na-Lae Han
19:00
Kvalifikáció 2. fordulója
Donna Vekic
Alize Lim
19:00
Kvalifikáció 2. fordulója
Fangzhou Liu
Richel Hogenkamp
20:50
Kvalifikáció 2. fordulója
Julia Glushko
Jennifer Brady
20:50
Kvalifikáció 2. fordulója
Kristina Kucova
Alexandra Panova
20:50
Kvalifikáció 2. fordulója
Myrtille Georges
Melanie Oudin
20:50
Kvalifikáció 2. fordulója
Yuxuan Zhang
Barbara Haas
20:50
Kvalifikáció 2. fordulója
Usue Maitane Arconada
Sara Sorribes Tormo
20:50
Kvalifikáció 2. fordulója
Tara Moore
Antonia Lottner
20:50
Kvalifikáció 2. fordulója
Jana Cepelova
Paula Kania
20:50
Kvalifikáció 2. fordulója
Taylor Townsend
Olga Savchuk
21:00
Kvalifikáció 2. fordulója
Ying-Ying Duan
Miyu Kato
21:00
Kvalifikáció 2. fordulója
Alison Van Uytvanck
Lucie Hradecka
21:00
Kvalifikáció 2. fordulója
Tereza Smitkova
Rebecca Peterson
21:00
Kvalifikáció 2. fordulója
Catherine Cartan Bellis
Grace Min
22:10
Kvalifikáció 2. fordulója
Arina Rodionova
Xinyun Han
Belgium Wanfercee Baulet / Női Egyéni / Salak Eredmény 1 2 3 4 5
00:00
Negyeddöntő
Marta Garcia Gausi [q]
Kimberley Zimmermann [3]
12:00
2. forduló
Manon Arcangioli [1]
Eleonore Barrere
14:00
2. forduló
Chelsea Vanhoutte [WC]
Carla Touly [7]
16:00
2. forduló
Julia Kimmelmann
Yana Morderger [5]
18:00
2. forduló
Helene Scholsen [4]
Michaela Boev [q]
Italy Manerbio Challenger / Férfi Páros / Salak Eredmény 1 2 3 4 5
15:30
Negyeddöntő
Juan Ignacio Galarza/Leonardo Mayer
Alexander Bury/Roman Jebavy
USA Winston-Salem / Férfi Páros / Kemény Eredmény 1 2 3 4 5
21:00
Negyeddöntő
Lukasz Kubot/Nenad Zimonjic [1]
Andre Begemann/Leander Paes [WC]
USA New Haven / Női Páros / Kemény Eredmény 1 2 3 4 5
19:00
Negyeddöntő
Kateryna Bondarenko/Chia-Jung Chuang
Su-Wei Hsieh/Andrea Petkovic [WC]
21:00
Negyeddöntő
Darija Jurak/Anastasia Rodionova
Sania Mirza/Monica Niculescu [2]