Tenisz eredmények élő és tenisz statisztikák

Férfi Egyéni Salak Italy Biella Challenger Eredmény 1 2 3 4 5
11:00
Döntő
Paolo Lorenzi [4]  
Gianluca Mager [8]  
Férfi Egyéni Kemény China Chengdu Eredmény 1 2 3 4 5
05:00
Kvalifikáció
Bradley Klahn  
Lloyd Harris  
05:00
Kvalifikáció
Alexei Popyrin  
Denis Istomin  
06:00
Kvalifikáció
Luke Saville  
Jason Jung  
07:00
Kvalifikáció
Kamil Majchrzak  
James Duckworth  
Férfi Egyéni Fedett USA Columbus Challenger Eredmény 1 2 3 4 5
18:00
Döntő
Jeff Wolf [13]  
Peter Polansky [4]  
Férfi Egyéni Fedett United Kingdom Glasgow Challenger Eredmény 1 2 3 4 5
16:00
Döntő
Alexandre Muller [16]  
Emil Ruusuvuori [4]  
Férfi Egyéni Szőnyeg Taipei (CHN) Kaohsiung Challenger Eredmény 1 2 3 4 5
09:00
Döntő
Marc Polmans [10]  
John Millman [3]  
Férfi Egyéni Salak Turkey M15 Antalya Eredmény 1 2 3 4 5
09:30
Döntő
Ivan Nedelko [1]  
Michael Vrbensky [5]  
Férfi Egyéni Salak Argentina M15 Buenos Aires Eredmény 1 2 3 4 5
17:30
Döntő
Maximiliano Estevez [5]  
Gonzalo Villanueva [2]  
Férfi Egyéni Salak Egypt M15 Cairo Eredmény 1 2 3 4 5
10:00
Döntő
Mathieu Perchicot [1]  
Daniel Michalski [2]  
Férfi Egyéni Kemény Mexico M15 Cancun Eredmény 1 2 3 4 5
16:30
Döntő
Cristian Rodriguez [6]  
Adam El Mihdawy [2]  
Férfi Egyéni Salak China M15 Nanchang Eredmény 1 2 3 4 5
05:00
Döntő
Ryota Tanuma [4]  
Dusty H. Boyer [3]  
Férfi Egyéni Fedett Finland M15 Pajulahti Eredmény 1 2 3 4 5
09:30
Döntő
Robert Strombachs [5]  
Savriyan Danilov [7]  
Férfi Egyéni Salak Kazakhstan M15 Shymkent Eredmény 1 2 3 4 5
06:00
Döntő
Alexey Zakharov [3]  
Sergey Fomin  
Férfi Egyéni Salak Tunisia M15 Tabarka Eredmény 1 2 3 4 5
10:30
Döntő
Thomas Laurent [SE]  
Bogdan Bobrov [2]  
Férfi Egyéni Salak Romania M15 Targu Mures Eredmény 1 2 3 4 5
10:00
Döntő
Juan Ignacio Galarza [3]  
Nicholas David Ionel  
Férfi Egyéni Salak Serbia M15 Zlatibor Eredmény 1 2 3 4 5
12:00
Döntő
Nerman Fatic [1]  
Peter Nagy [3]  
Férfi Egyéni Kemény Australia M25 Cairns Eredmény 1 2 3 4 5
05:00
Döntő
Vladyslav Orlov [3]  
Blake Mott [WC]  
Férfi Egyéni Kemény USA M25 Houston Eredmény 1 2 3 4 5
16:00
Döntő
Liam Caruana  
Hugo Gaston [2]  
Férfi Egyéni Salak Spain M25 Madrid Eredmény 1 2 3 4 5
11:00
Döntő
Benjamin Bonzi [1]  
Alejandro Gonzalez [5]  
Férfi Egyéni Salak Italy M25 Santa Margherita Eredmény 1 2 3 4 5
14:00
Döntő
Lucas Gerch [1]  
Thiemo de Bakker [5]  
Férfi Egyéni Fedett France M25+H Plaisir Eredmény 1 2 3 4 5
14:30
Döntő
Christopher Heyman [1]  
Yannick Mertens [5]  
Férfi Egyéni Fedett France Metz Eredmény 1 2 3 4 5
15:30
Döntő
Aljaz Bedene  
Jo-Wilfried Tsonga  
Férfi Egyéni Salak Romania Sibiu Challenger Eredmény 1 2 3 4 5
15:50
Döntő
Christopher O'Connell [14]  
Danilo Petrovic  
Férfi Egyéni Fedett Russia St. Petersburg Eredmény 1 2 3 4 5
15:30
Döntő
Daniil Medvedev [1]  
Borna Coric [4]  
Férfi Egyéni Kemény China Zhuhai Eredmény 1 2 3 4 5
07:30
Kvalifikáció
Tatsuma Ito  
Jiri Vesely  
07:30
Kvalifikáció
Soon-Woo Kwon  
Henri Laaksonen  
08:30
Kvalifikáció
Damir Dzumhur  
Brayden Schnur  
08:30
Kvalifikáció
Dominik Koepfer  
Yuichi Sugita  
Női Egyéni Kemény Republic of Korea Seoul Eredmény 1 2 3 4 5
08:00
Döntő
Karolina Muchova [3]  
Magda Linette [4]  
Női Egyéni Kemény Uzbekistan Tashkent Eredmény 1 2 3 4 5
08:00
Kvalifikáció
Harriet Dart  
Ana Bogdan  
08:00
Kvalifikáció
Jaqueline Cristian  
Olga Govortsova  
09:20
Kvalifikáció
Tereza Martincova  
Chloe Paquet  
09:20
Kvalifikáció
Liudmila Samsonova  
Varvara Flink  
Női Egyéni Kemény Japan Osaka Eredmény 1 2 3 4 5
06:00
Döntő
Naomi Osaka [1]  
Anastasia Pavlyuchenkova  
Női Egyéni Salak China W15 Anning Eredmény 1 2 3 4 5
05:00
Kvalifikáció 1. fordulója
Si Qi Liu  
Wei Zheng  
05:00
Kvalifikáció 1. fordulója
Eun Se Jang  
Yang Qu  
05:00
Döntő
Meiqi Guo [1]  
Wushuang Zheng [2]  
05:00
Kvalifikáció 1. fordulója
Mingfang Zhu  
Yueliang Cao  
05:30
Kvalifikáció 1. fordulója
Wanning Zhu  
Xin Yi  
05:30
Kvalifikáció 1. fordulója
Hongding Dong  
Shuoran Wang  
06:30
Kvalifikáció 1. fordulója
Xiuyuan Li  
Yuxin Zhang  
06:30
Kvalifikáció 1. fordulója
Ziyu Zhang  
Yuping Wang  
08:00
Kvalifikáció 1. fordulója
Soha Sadiq  
Ai Yamaguchi  
08:00
Kvalifikáció 1. fordulója
Yitong Zhang  
Junsai Wang  
08:30
Kvalifikáció 1. fordulója
Ling Su  
Ai Qi Chen  
Női Egyéni Kemény Turkey W15 Antalya Eredmény 1 2 3 4 5
08:30
Kvalifikáció 1. fordulója
Deniz Paykoc  
Constanze Stepan  
08:30
Kvalifikáció 1. fordulója
Yara Abed  
Doga Turkmen  
08:30
Kvalifikáció 1. fordulója
Anna Ozerova  
Mariam Karadzhaeva  
08:30
Kvalifikáció 1. fordulója
Alina Michalitsch  
Anja Wildgruber  
08:30
Kvalifikáció 1. fordulója
Carola Cavelli  
Darya Lavrichenko  
08:30
Kvalifikáció 1. fordulója
Zeynep Sena Sarioglan  
Selina Atay  
08:30
Kvalifikáció 1. fordulója
Tuana Tinaztepe  
Marina Timofeeva  
08:30
Kvalifikáció 1. fordulója
Alisa Rastegaeva  
Aleksandra Julia Jelen  
08:30
Kvalifikáció 1. fordulója
Fanny Norin  
Agnes Gustafsson  
08:30
Kvalifikáció 1. fordulója
Maria Zolotukhina  
Karolina Vlckova  
09:00
Döntő
Manon Arcangioli [4]  
Nika Shytkouskaya [q]  
10:30
Kvalifikáció 1. fordulója
Lola Mireille Glantz  
Margarita Ten  
Női Egyéni Salak Argentina W15 Buenos Aires Eredmény 1 2 3 4 5
16:00
Döntő
Maria Lourdes Carle [6]  
Julieta Estable [5]  
Női Egyéni Salak Egypt W15 Cairo Eredmény 1 2 3 4 5
00:00
Kvalifikáció 1. fordulója
Hana El Deeb  
Nada Fouad  
10:00
Döntő
Sandra Samir [1]  
Nastja Kolar [2]  
10:00
Kvalifikáció 1. fordulója
Hala Fouad  
Aalyka Ebrahim  
10:00
Kvalifikáció 1. fordulója
Norhan Hesham  
Caroline Fawzy  
11:00
Kvalifikáció 1. fordulója
Aaliya Ebrahim  
Hla El-Sakka  
11:00
Kvalifikáció 1. fordulója
Zeina Shaaban  
Elisa Andrea Camerano  
Női Egyéni Kemény JAR W15 Johannesburg Eredmény 1 2 3 4 5
00:00
Kvalifikáció 1. fordulója
Rapelang Danielle Sebata  
Nicole Dzenga  
00:00
Kvalifikáció 1. fordulója
Amy Bloch  
Jessica Bruyns  
11:30
Kvalifikáció 1. fordulója
Dasha Borodatova  
Vivian Mayumi Toma  
Női Egyéni Salak Spain W15 Melilla Eredmény 1 2 3 4 5
12:00
Döntő
Ali Collins  
Angela Fita Boluda [5]  
Női Egyéni Salak Kazakhstan W15 Shymkent Eredmény 1 2 3 4 5
07:00
Döntő
Tamara Curovic [3]  
Elina Avanesyan [JR]  
Női Egyéni Salak Tunisia W15 Tabarka Eredmény 1 2 3 4 5
10:00
Kvalifikáció 1. fordulója
Lilly Dueffert  
Annika Kannan  
10:00
Kvalifikáció 1. fordulója
Sarah Mueller  
Laura Boehner  
10:30
Döntő
Martina Colmegna [3]  
Chelsea Vanhoutte [q]  
14:30
Kvalifikáció 1. fordulója
Anna Ustinoff  
Matilde Mariani  
14:30
Kvalifikáció 1. fordulója
Mariia Antoniuk  
Nicole Poj  
14:30
Kvalifikáció 1. fordulója
Pia Praefke  
Ginevra Peiretti  
14:30
Kvalifikáció 1. fordulója
Daniella Dimitrova  
Barbora Cibakova  
14:30
Kvalifikáció 1. fordulója
Humera Begum Shaik  
Vibhasree Gowda  
14:30
Kvalifikáció 1. fordulója
Eszter Meri  
Hannah Viller Moller  
14:30
Kvalifikáció 1. fordulója
Anouk Koevermans  
Oceane Babel  
Női Egyéni Salak Romania W25 Arad Eredmény 1 2 3 4 5
11:00
Döntő
Andreea Mitu [SE]  
Irene Burillo Escorihuela  
Női Egyéni Salak Czech Republic W25 Brno Eredmény 1 2 3 4 5
10:00
Kvalifikáció 1. fordulója
Ani Amiraghyan  
Sonja Krtenova  
10:00
Kvalifikáció 1. fordulója
Petra Sedlackova  
Natalie Augustinova  
10:00
Kvalifikáció 1. fordulója
Lucie Petruzelova  
Anna Powaska  
10:00
Kvalifikáció 1. fordulója
Zuzana Bohatova  
Vivien Charvatova  
11:30
Kvalifikáció 1. fordulója
Natalie Proese  
Justyna Malatinska  
11:30
Kvalifikáció 1. fordulója
Nicole Gadient  
Martina Pradova  
11:30
Kvalifikáció 1. fordulója
Barbora Palcatova  
Kristyna Lavickova  
Női Egyéni Kemény Australia W25 Cairns Eredmény 1 2 3 4 5
04:30
Döntő
Asia Muhammad [3]  
Zuzana Zlochova [4]  
Női Egyéni Salak Hungary W25 Kaposvar Eredmény 1 2 3 4 5
10:00
Kvalifikáció 1. fordulója
Matea Mamic  
Anja Gal  
10:00
Kvalifikáció 1. fordulója
Moni Potrc  
Fanni Gecsek  
10:00
Kvalifikáció 1. fordulója
Michaela Kucharova (2001)  
Veronika Bokor  
10:00
Kvalifikáció 1. fordulója
Laura Szabo  
Andjela Sebrek  
11:30
Kvalifikáció 1. fordulója
Nikoletta Muller  
Laura Radakovic  
11:30
Kvalifikáció 1. fordulója
Adrienn Horvath  
Kristina Tina Godec  
11:30
Kvalifikáció 1. fordulója
Anna Borovinskaya  
Stella Kovacicova  
11:30
Kvalifikáció 1. fordulója
Andjela Vidovic  
Lucija Faj  
13:00
Kvalifikáció 1. fordulója
Olga Terletska  
Janika Kusy Alzugaray  
13:00
Kvalifikáció 1. fordulója
Anastasia Petrova  
Olivia Sonnekus-Williams  
13:00
Kvalifikáció 1. fordulója
Tania Munteanu  
Karolina Jaskiewicz  
Női Egyéni Salak Montenegro W25 Podgorica Eredmény 1 2 3 4 5
13:00
Döntő
Marina Melnikova [6]  
Tena Lukas [8]  
Női Egyéni Salak Italy W25 Santa Margherita Eredmény 1 2 3 4 5
14:00
Döntő
Seone Mendez  
Martina Trevisan [2]  
Női Egyéni Kemény Portugal W60 Caldas Da Eredmény 1 2 3 4 5
12:00
Kvalifikáció 1. fordulója
Andreea Ghitescu  
Valeria Koussenkova  
12:00
Kvalifikáció 1. fordulója
Alexandra Silva  
Almudena Sanz-Llaneza Fernandez  
12:00
Kvalifikáció 1. fordulója
Sashi Kempster  
Laetitia Pulchartova  
13:30
Kvalifikáció 1. fordulója
Ainhoa Atucha Gomez  
Beatriz Paciletti Duarte Da Costa  
13:30
Kvalifikáció 1. fordulója
Sarah Beth Grey  
Saisha Khanna  
13:30
Kvalifikáció 1. fordulója
Carolina Azadinho  
Sara Lanca  
15:00
Kvalifikáció 1. fordulója
Karin Kennel  
Sara Neto  
15:00
Kvalifikáció 1. fordulója
Chiara Calicchia  
Ana Filipa Santos  
16:30
Kvalifikáció 1. fordulója
Mariami Akhalaia  
Anastasiya Poplavska  
16:30
Kvalifikáció 1. fordulója
Mariana Campino  
Iveta Dapkute  
18:00
Kvalifikáció 1. fordulója
Jasmin Jebawy  
Elizabet Hamaliy  
18:00
Kvalifikáció 1. fordulója
Sana Garakani  
Olga Parres Azcoitia  
19:30
Kvalifikáció 1. fordulója
Carolina Caetano Reis  
Ekaterina Shalimova  
Női Egyéni Salak France W60+H Saint Malo Eredmény 1 2 3 4 5
16:00
Döntő
Marta Kostyuk  
Varvara Gracheva  
Női Egyéni Kemény China Wuhan Eredmény 1 2 3 4 5
06:00
1. forduló
Jessica Pegula  
Polona Hercog  
07:00
1. forduló
Venus Williams [WC]  
Danielle Rose Collins  
07:00
1. forduló
Jennifer Brady [q]  
Bernarda Pera [q]  
07:00
1. forduló
Aryna Sabalenka [9]  
Aliaksandra Sasnovich  
07:30
1. forduló
Ajla Tomljanovic  
Dayana Yastremska  
10:00
1. forduló
Darya Kasatkina  
Caroline Garcia  
11:00
1. forduló
Elena Rybakina [WC]  
Lin Zhu [q]  
13:30
1. forduló
Shuai Zhang  
Sloane Stephens [10]  
14:30
1. forduló
Barbora Strycova  
Xiyu Wang [WC]  
Férfi Páros Fedett United Kingdom Glasgow Challenger Eredmény 1 2 3 4 5
14:00
Döntő
Jamie Murray/John-Patrick Smith [1]  
Ruben Bemelmans/Daniel Masur  
Férfi Páros Szőnyeg Taipei (CHN) Kaohsiung Challenger Eredmény 1 2 3 4 5
08:00
Döntő
Evan King/Hunter Reese [4]  
Cheng-Peng Hsieh/Tsung-Hua Yang [3]  
Férfi Páros Fedett France Metz Eredmény 1 2 3 4 5
13:30
Döntő
Nicolas Mahut/Edouard Roger-Vasselin [1]  
Robert Lindstedt/Jan-Lennard Struff  
Férfi Páros Fedett Russia St. Petersburg Eredmény 1 2 3 4 5
13:00
Döntő
Divij Sharan/Igor Zelenay  
Matteo Berrettini/Simone Bolelli  
Női Páros Kemény Republic of Korea Seoul Eredmény 1 2 3 4 5
08:30
Döntő
Hayley Carter/Luisa Stefani  
Lara Arruabarrena/Tatjana Maria  
Női Páros Kemény China Wuhan Eredmény 1 2 3 4 5
07:00
1. forduló
Qianhui Tang/Xin Yu Wang [WC]  
Simona Halep/Raluca Olaru  
<