France Paris / Férfi Egyéni / Fedett Eredmény 1 2 3 4 5
10:00
Kvalifikáció
Sam Querrey
Federico Delbonis
10:00
Kvalifikáció
Kenny de Schepper
Sergiy Stakhovsky
11:20
Kvalifikáció
Gilles Muller
Denis Istomin
11:20
Kvalifikáció
Donald Young
Igor Sijsling
12:50
Kvalifikáció
Jack Sock
Bernard Tomic
12:50
Kvalifikáció
Lucas Pouille
Jarkko Nieminen
Argentina Cordoba Challenger / Férfi Egyéni / Salak Eredmény 1 2 3 4 5
18:30
Döntő
Maximo Gonzalez [5]
Alejandro Gonzalez [2]
Czech Republic Czech Republic F4 / Férfi Egyéni / Szőnyeg Eredmény 1 2 3 4 5
10:00
Döntő
Nikola Mektic [3]
Jan Hernych [4Q]
Egypt Egypt F29 / Férfi Egyéni / Kemény Eredmény 1 2 3 4 5
00:00
Döntő
Matwe Middelkoop [8]
Mohamed Safwat [2]
Germany Germany F17 / Férfi Egyéni / Szőnyeg Eredmény 1 2 3 4 5
13:00
Döntő
Mats Moraing [4Q]
Maximilian Marterer [2]
Portugal Portugal F11 / Férfi Egyéni / Kemény Eredmény 1 2 3 4 5
00:00
Döntő
Rui Machado [1]
Frederico Ferreira Silva [3]
India Pune Challenger / Férfi Egyéni / Kemény Eredmény 1 2 3 4 5
06:30
Döntő
Yuichi Sugita [4]
Adrian Menendez-Maceiras [6]
France Reunion Island Challenger / Férfi Egyéni / Kemény Eredmény 1 2 3 4 5
00:00
Kvalifikáció 2. fordulója
Gero Kretschmer
Antso Rakotondramanga
00:00
Kvalifikáció 2. fordulója
Bertrand Lescure
Matt Seeberger
00:00
Kvalifikáció 2. fordulója
Luca Margaroli
Arnaud Floch
00:00
Kvalifikáció 2. fordulója
Guillem Closa-Puncernau
David Chaplefeh Forchap
00:00
Kvalifikáció 2. fordulója
Maxime Forcin
Romain Grenet Laffont
00:00
Kvalifikáció 2. fordulója
Lionel Mansour
Paul-Henri Teyssedre
00:00
Kvalifikáció 2. fordulója
Pierre Ledoux
Matias Castro
09:00
Kvalifikáció 2. fordulója
Ugo Nastasi
Leo Julien Sebaoun
Spain Spain F32 / Férfi Egyéni / Kemény Eredmény 1 2 3 4 5
11:30
Döntő
Yannick Mertens [4]
Pablo Vivero Gonzalez [q]
Switzerland Basel / Férfi Egyéni / Fedett Eredmény 1 2 3 4 5
14:30
Döntő
Roger Federer [1]
David Goffin [7]
Australia Traralgon Challenger / Férfi Egyéni / Kemény Eredmény 1 2 3 4 5
03:00
Kvalifikáció 2. fordulója
Patrick Davidson
Darren K. Polkinghorne
Spain Valencia / Férfi Egyéni / Fedett Eredmény 1 2 3 4 5
16:00
Döntő
Andy Murray [3WC]
Tommy Robredo
Japan Hamamatsu / Női Egyéni / Szőnyeg Eredmény 1 2 3 4 5
01:30
Döntő
Junri Namigata [4]
Riko Sawayanagi [7]
Greece Heraklion / Női Egyéni / Kemény Eredmény 1 2 3 4 5
00:00
Döntő
Reka-Luca Jani [1]
Barbara Haas [2]
USA Macon / Női Egyéni / Kemény Eredmény 1 2 3 4 5
18:20
Középdöntő
Grace Min [4]
Irina Falconi [8]
Australia Perth / Női Egyéni / Kemény Eredmény 1 2 3 4 5
04:00
Döntő
Hiroko Kuwata [1]
Rebecca Peterson [2]
France Poitiers / Női Egyéni / Fedett Eredmény 1 2 3 4 5
15:30
Döntő
Timea Babos
Oceane Dodin [WC]
Italy Santa Margherita Di / Női Egyéni / Salak Eredmény 1 2 3 4 5
10:00
Döntő
Martina Spigarelli
Diana Buzean [4]
Egypt Sharm El Sheikh / Női Egyéni / Kemény Eredmény 1 2 3 4 5
00:00
Döntő
Polina Leykina [1]
Jil Belen Teichmann [8]
Sweden Stockholm / Női Egyéni / Fedett Eredmény 1 2 3 4 5
00:00
Döntő
Naomi Cavaday [6Q]
Tayisiya Morderger [2]
Mexico Victoria / Női Egyéni / Kemény Eredmény 1 2 3 4 5
00:30
Döntő
Diana Marcinkevica [6]
Paula Badosa
Singapore Singapore / Női Egyéni / Fedett Eredmény 1 2 3 4 5
13:00
Döntő
Serena Williams
Simona Halep
China Ningbo / Női Egyéni / Kemény Eredmény 1 2 3 4 5
04:00
Kvalifikáció
Katerina Vankova
Chin-Wei Chan
04:00
Kvalifikáció
Ya-Hsuan Lee
Yan Wang
05:30
Kvalifikáció
Arina Rodionova
Tamarine Tanasugarn
05:30
Kvalifikáció
Kai-Chen Chang
Chang Liu
Switzerland Basel / Férfi Páros / Fedett Eredmény 1 2 3 4 5
12:00
Döntő
Marin Draganja/Henri Kontinen
Vasek Pospisil/Nenad Zimonjic [2]
Singapore Singapore / Női Páros / Fedett Eredmény 1 2 3 4 5
09:00
Döntő
Cara Black/Sania Mirza
Su-Wei Hsieh/Shuai Peng